2737
2734
عنوان

کنکور

169 بازدید | 7 پست

من یکم کم شنوا هستم ولی هیچچچ مشکلی تو شنیداری ندارم حتی صدای کم هم متوجه میشم ولی حوزه کنکورمو گذاشتن برای کسایی که مشکل خاصی دارن و من دوست نداشتم او حوزه باشم دوس داشتم حوزه کنکورم دانشگاه باشه با بقیه امتحان میدادم و بابتش خیلی ناراحتم چون خودم نخواستم 

خب تو ک مشکل خاصی نداشتی چرا تو ثبت نام اونجوری زدی 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیوفته ❤️ منم فردا کنکور دارم...اما  گلم چه اهمیتی داره حوزه کجا باشه؟

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2728

غمت نباشه گل من نتیجه آزمون مهمه انشالله که میترکونی

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2740