2733
2739

به هفته قبل یکی ازدوستام بهم گفت خونتون ن پنجره درستی داره ن در درستی خیلی هم کوچیکه ادم تو این خونه خفه میشه حیاطم ک ندارین برید به خونه خوب بگیرید

بعد از دیروز داره زنگ میزنه بهم ولی من دلم‌ازش گرفته چون اینو چن بار تکرار کرد جلو همه و میخندید همش میگف والا چراخونه درستی ندارید

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

بلاکش کن بره 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطع ارتباط کن تمام 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2728
2740

من جوابشو ندادم چیزی نگفتم این توقع نداشتم ایناروبگه توجمع چون من همیشه همدردی مردم باهاش حروق هذچی لازم داشته بهش دادم درحدی ک تونستم

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

این آدم رو از زندگیت کات کن 

متنفرم از این آدمای انرژی منفی 

یکی نیست بگه بیشعور من اگه پول داشته باشم قصر می خرم وسعم همینه 

میای دو دیقه خونم دهنت و ببند بذار حس خوبی از با هم بودن داشته باشیم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
خونه اونا چی؟اجاره اند با مالک؟

مالک

2706