2733
2734
عنوان

دارم خودمو میکشم با شیرینیجات

126 بازدید | 24 پست

بیاید دلداریم بدین چند وقته همش کیک و بیسکوییت میخورم یا ساندویج وزنمم بالاست و حس میکنم کبدم چربه همش خوابم میاد و خسته ام چکاپ دادم گفت چیزی نیست تیروییدته سه هفته پیش هوس شیرموز بستنی کردم خوردم الآنم باز هوس کردم دارم دیوونه میشم  آخرین بار۶۵کیلو بودم زود وزن کم میکنم زوددم اضافه🥺🤦🏻

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تنها نیستی؟ منیزیم هم تاثیر داره 

نمیدونم بنظرت واسه کبده؟

تنبلی تخمدان هم دارم بشدت پرخور شدم

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
منم میخواستم یکم وزن اضافه کنم توپر شم از دستم در رفت هشت کیلو اضافه کردم شدم۶۶ داره ترسناک میشه

واس چیکار کنم من نگران کبدمم از طرفی ولع شدید دارم🥺😢

2740
اره

عزیزم باید سبک زندگیت رو درست کنی برو دکتر طب سنتی با تجربه 

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
عزیزم باید سبک زندگیت رو درست کنی برو دکتر طب سنتی با تجربه 

خب الان چیکار کنم که هوس کردم شیرموز😑

از طرفی میترسم کبدم چیزیش بشه

میترسم کبدم چیزیش شده باشه

متاسفانه رو کبد هم اثر میزاره عزیزم خیلی جدی پیگیر سلامتیت باش

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
نمیدونم بنظرت واسه کبده؟ تنبلی تخمدان هم دارم بشدت پرخور شدم

سفیدی چشم به زردی بزنه یا اینکه به سمت که کبد هست دراز بکشی درد بکنه احتمال کبد هست ولی خوردن زیاد شیرینی فکر نکنم

نزدیک پریودی هم تاثیر داره تو خوردن شیرینی 

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...
واس چیکار کنم من نگران کبدمم از طرفی ولع شدید دارم🥺😢

من باشگاه هم میرم ولی اشتهام زیاد شده و هرروزم دارم کیک درست میکنم انگار معتاد شدم به کیک وشیرینی 

ورزش کن شماهم حتما که حداقل یه بخشی از کالری مصرفی بسوزه

منم مثل شما انقد میترسم تنبلی تخمدان داشته باشم یا کبدم چرب شده باشه  برای همين فعلا آزمایش نمیدم دیروز قرص الگومد خریدم هم برای کاهش وزن خوبه هم برای درمان و پاکسازی کبد چرب.وقتی تموم شد میرم آزمایش 

درمانگر ذهن و روح😌💜
متاسفانه رو کبد هم اثر میزاره عزیزم خیلی جدی پیگیر سلامتیت باش

شیرینیجات؟؟؟

🤦🏻

2706