2733
2734
عنوان

ازدواجای عجیب دختر خاله پسر خالم

169 بازدید | 12 پست

دختر خالم از ۱۷ سالگی ببعد هیچ زمانی نبود ک تنها باشه همیشه دوسپسر داشت لاشی نبود ولی خب بلافاصله بعد کات با یکی دیگ رل میزد آخرشم کات کرد با یه پسر سنتی ازدواج کرد پسرهم‌ ازینا که تا حالا دختر به خودش ندیده و کلا مظلوم سر به زیرا ک زنش اولین زن زندگیشه 

پسر خالمم همینطور با ۱۰ هادختر گشت حتی با خیلیاشون رابطه جنسی ام داشت (البته اکثر دخترا اونایی بودن ک خوشوننم اهلش بودن ) بعد از طریق معرف با یه دختر ازدواج کرد خیلی معتقد و ازون آفتاب مهتاب ندیدها که همش سرخ و سفید میشن    

حالا نمیگم طرفاشون تو ازدواج خیلی پرفکت بودن از همه نظر ولی اینکه ازدواجشون با آدمایی جور شد که برعکس خودشون بودن یه جوری عجیبه مگ نمیگن هرطوری باشی طرفی که باهاش ازدواج میکنیم همینطوره 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
شانسیه والا من خیلی اهل رعایت بودم خیلی دخترخاله ام و چندتا دوستام بقدری دوست دختر داشتن که نگو آهر ...

ببین نمیگم که خیلی ازدواجاشون خفن از لحاظای دیگ

حتی دختر خالم و پسر خالم از لحاظ تحصیلات و کار و درآمد به طرفاشون سرن ولی خب ازین لحاظ عجیب فرق میکنن