2737
2739

خیلی میترسممم مار نشونه خوبی نداره دشمنه خونگیه یا یه زن که باهات دشمنی میکنه

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

دشمن

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مار نشونه دشمنه 

اگ تو خونتونه یعنی دخالت خیلی زیادی تو زندگیتون داره

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

بله عزیزم دشمن خونگی دارید دشمن قوی شما باید مراقب باشین یکی که داره از راه دوستی خودشو به شما نزدیک میکنه ولی در حقیقت میخواد از پشت به شما ضربه بزنه مراقب باشین احتمالا تو خونه دعا یا طلسمیم داشته باشین خودم به شخصه تجربه کردم

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
بله عزیزم دشمن خونگی دارید دشمن قوی شما باید مراقب باشین یکی که داره از راه دوستی خودشو به شما نزدیک ...

شما تعبیر خواب بلدید؟

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2738
مار نشونه دشمنه  اگ تو خونتونه یعنی دخالت خیلی زیادی تو زندگیتون داره

شما تعبیر خواب بلدید؟

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
آره مار نشون دشمنه 

شما تعبیر خواب بلدید؟

شما تعبیر خواب بلدید؟

انچنان نه ولی همیشه تو گوگل دنبال تعبیر خوابامم

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
عزیزم نمیتونم بگم کامل تا حدودی آره یه چیزی سرم میشه اما این که بگم تفسیر کامل خواب بلدم نه 

میشه بیاید اون تاپیکی که درمورد تعبیر خواب انگشتر زدم خوابمو همونجا تعریف کردم برام تعبیر کنید ممنون میشم

انچنان نه ولی همیشه تو گوگل دنبال تعبیر خوابامم

میشه بیاید اون تاپیکی که درمورد تعبیر خواب انگشتر زدم خوابمو همونجا تعریف کردم برام تعبیر کنید ممنون میشم

2706