2737
2734

میگه ضرر کردم میخواد همون پول ۲ سال پیش رو بده 

چیکار کنیم قبول کنه .من نمیدونم راست میگه یا دروغ.اگه بیشتر سود کردا بود مگه به ما میداد دارم کلافه میشم خودمون تو باتلاقیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اولا اشتباه از خودته.دوم ضرر یا سود برای سود داده بود طرف باس هم پول هم سود بده دوسال میدونی چقدر ار ...

نه هیچی نداریم فک میکنم ...آشنا هست آخه نمیخوام کار به اونجا بکشه

۴ تا کلمه حرف بهم یاد بدین بگم بهش حساب کار دستش بیاد

بگو ما نیتمون کمک کردن بود و با اون پول طلا میگرفتم یا خودم یه کاری باهاش راه مینداختم تا الان کلی سود کرده بودم.بگو یه کاری نکنین ادم از خوبی کردن پشیمون بشه

اگه قرارتون این بود که کار کنه تو سود و زیان شریک بشید در این صورت اگه ضرر کرده شما هم باید ضرر رو قبول کنید البته با سند و مدرک و حساب کتاب دقیق . نمیشه که الکی بگه ضرر کردم . 

اگر قرارتون این بود که یه سود ثابت بهتون بده ، دیگه به شما ربطی نداره که ورشکست شده ، پول و سود پولتون رو بهتون بدهکاره . 

اگر قرض دادید که مشکلش رو حل کنه باید الان پولتون رو با میزان تورم حساب کنه و پس بده مثلا با حساب تفاوت قیمت سکه در اون زمان و امروز  . 

کلا بستگی داره که قرار مدارتون به چه شکلی بود

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
اگه قرارتون این بود که کار کنه تو سود و زیان شریک بشید در این صورت اگه ضرر کرده شما هم باید ضرر رو ق ...

هیچی عزیزم فقط پولو داده همسرم...دو سال پیش ۹۰۰ داده بودیم الان ۱۶۰۰ پس داد .گفتم اشکال نداره ..پول سود به ما نیومده🥲