2733
2739
عنوان

نا‌توانی جنسی

6560 بازدید | 197 پست

خانوما خواهشا هرکدومدتون معلم نشین برام ک بد و این حرفا چون نمیتونم این مشکلم ب کسی بگم اینجا میگم شاید کسی مثل من باشه من ۲۴سالمه شوهرم ۳۶ سالشه من ۱۳ سالگی ازدواج کردم همون چند سال اول شوهرم میل جنسی داشت و من نه زیاد ولی الان چند سالی میشه ک بی میل شده امسال ک دیگ افتضاح شاید دوماه یه بار نزدیکی داشته باشیم اصلا ن توجهی نه هیچی تو جمعی زنونه همه از شوهراشون صحبت میکنن ولی من نع اگ بگی زشت و بد قوارم ک بهم توجه نمیکنه یه چیزی شاید باورتون نشه اعصاب ندارم خیلی سخته گدایی محبت و لذت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چرا با پیرمرد ازدواج کردی 

این  چه حرفیه الان ۳۶ سال ها تازه دارن ازدواج میکنن...تازه اینا ۱۱ ساله ازدواج کردن.‌.. حتما شرایط جوری بوده که اینطوری تصمیم گرفتن...

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱

خیلی مشکل جدی ای هستش، حتما باید برید پیش مشاور ودرمان گر عزیزم شما سنی نداری که  واین حق طبیعی شماست

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
2706