2737
2739

من ده دوازده ساله زندگی میکنم باشوهرم اوایل زندگی شوهرم ورشکسته شد منم ۱۵ ۱۶ سالم بیشتر نبود   خانواده شوهرم تنهامون گذاشتن سه سال هی میگفتیم نداریم میگفتن ارث زنتو بگیر طلا اگه زنت داره بفروش خواهر شوهرم اومد گفت برو پیرزنا رو جمع کن بگو شوهرم نیست فرارکرده رفته یامیگفت برو کارگری کلا مسخرمون میکردن یا از این پیشنهادامیدادن به شوهرم میگفتم درخواست کمک نکن ازشون  من پدرم فوت شده یه دوتومن اون موقع توحسابم بود بلند مدت حالا شوهرم میگه تو دومیلیون پول داشتی و به من ندادی 

من پای همه بدبختیاش وایستادم حالامقصرم😔 خانوادش خوبن 

حالا امروز میگه باخودم فک میکنم تو پول داشتی وندادی گفتن اره من مقصرم از اول دوباردطلا فروختم ماشبن خریدی حالا میگه ارثتو چرا نمیدن زن وشوهر شریک زندگی ان میگه خودت خرجتو بده حالا که مال من وتو داره بگم وضع خانوادش خوبه همش تیر وطعنه میزنن به ما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میگه ارثتو چرا نمیدن؟!!!بگو ارث تورو چرا نمیدن؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738

ولشون کن ..مردن دیگه خنگ تشریف دارن ..ولی حالا اگه یه پسر دیگه داشته باشن هر کاری میکنن که اون پسرشون تو ناز و نعمت ازدواج کنه بهترین چیزارو میگیرن براشو ن ..خدا اون بالا جای حق نشسته غصه نخور با شوهرت خوش بگذرون بگو هرکی مقصر حالا دیدی با تمام سختیا هنوز کنار همیم ..پول منو تو نداره من اصلا یادم نبود همچین پولی تو حسابمه ..بخاطر دوتومن اینجوری بهم میگی خستگیا تمام سختیا زندگی میاد رو شونم .

غصه نخور همشون همین نظر دارن. اگه موفق بشن تلاش خودشون بوده به تنهایی. ولی اگه ورشکست بشن تقصیر خا ...

اخه پول به من نمیده خودم کارمیکنم اون پول سودشو مامانم میداد پول توجیبیم بود 

بعدم شماباشین هرچی دارین میدین شوهرتون که حاضر نیست هزار تومن بهتون بده من دوبار طلافروختم بهش دادم اون هزار تومن میگی بده میگه میخای چیکارکنی

میگه ارثتو چرا نمیدن؟!!!بگو ارث تورو چرا نمیدن؟

خانوادگی همینجورین توقع دارن زنا کارکنن از شوهرچیزی نخان پدر شوهرمم همینطوریه داره و لی خرج نمیکنه طلا های مادرشوهرمو میفروشه ماشینی چیزی میخاد بخره

من تمام طلا هامو فروختم براش

اونم گند زد به همش چند بار خواست کار کنه باهاش که نشد فکر اقتصادی نداره  همیشه قرض دادم 

ولی الان بعد چند سال ماهیانه پول میده بازم کلی طلا خریدم و گاهی پول قرض میدم ولی بعدا بهم پس میده و دیگه میگه اصلا نباید بفروشی طلاهاتو 

اگه شرایط خوب نبوده باید میدادی به جهنم که اونا نمیدن به خودت و اعصابت فکر میکردی 

اینطوری هم اونا رو میشناخت هم خودتو 

هم زندگیت یه مقدار باز میشد پول ارزش نداره عزیزم 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
من تمام طلا هامو فروختم براش اونم گند زد به همش چند بار خواست کار کنه باهاش که نشد فکر اقتصادی ندار ...

پولو نمیتونستم بردارم ۱۶ سالم بود هنوز مامانم حساب باز کرده بود یه مقدار از پول ارثیه بود هنوز داشتیم قسط و وام جهارو میدادیم از این بدم میاد که چشم داره به چیزای من من خودم یتیمم اینطوری فک میکنم میخاد ازم بکنه به جای اینکه نزاره اب تو دلم تکون بخوره توقع داره من زندگیشو اداره کنم 

2706