2737
2734
منو بگین چند میخورم میدونم فیلتره ولی عکس دیگه ای نداشتم 

23؟؟ 

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏
خب پسر مشخصه بازیگوشه ولی چه کنیم،،ولی خییییلی هوامودارنا،،هی نازم میدن

واقعا ؟😍😍😍🐣وای ننه من میخااااام 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما درسته نظر خواست ولی یخورده مراعات کنید آخه مثلا به کجای هیکلش میخوره سه تا داشته باشه

نه ببین نه اینکه چاق باشه فرم پوستش مثلا یا حالتش اینا اینطوره 

وگرنع ادمی هست ک کلا بچه نداشته ولی خیلیم چاقه

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2731
منو بگین چند میخورم میدونم فیلتره ولی عکس دیگه ای نداشتم 

۲۶و اینا

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
اینم زاویه دیگه😁

گفتی معلم نیستی ولب خیلی شبیه معلمایی 😂

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏
2738
افرین 

😍😍🤝

گفتی معلم نیستی ولب خیلی شبیه معلمایی 😂

اخه چون معلم ها بیشتر ساده و نچرال هستن و توی مشاغل دیگه مثل من به ندرت هست

من تو محیط کارم واقعا خاصم😂

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
2706