2737
2734

من دیگه کامل هیچ امیدی بهش ندارم گاهی حس میکنم دشمنمه و ازم بدش میاد خیلی تلخه من به جز اون کسیو نداشتم 🥲😔تنها دلخوشیم خدا بود خدایی که الان وقتی صدای اذان میاد گوش هامو میگیرم تا نشنوم و یادش نیوفتم خیلی حالم بده نگید از تو بدبخت ترم هست آره میدونم ولی بحث من اینه چرا خدا بین بنده هاش اینقدر فرق میزاره مگه مارو هم اون خلق نکرده چرا مارو ندید چرا نفهمید 

هرماه که پریود میشم و متوجه میشم حامله نیستم دل گیر میشم ولی  ناامید نه ولی تا چند روز حالم‌بد میشه و بعد دوباره میرم سمت دعا و التماسش

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره 

همین الان 😔 واقعا هم خیلی ناراحتم

دلم میخواد بمیرم 

حتی شک دارم به اینکه اصلا وجود داره یا نه. اگه خدایی وجود نداشته باشه پس دین هم وجود نداره و خودکشی هم گناه حساب نمیشه 🙂 کاش واقعا میشد خودکشی کرد بدون اینکه گناهی کرده باشیم 

خدا همونقدر برای هرکسی وجود داره که اون به خدا ایمان داره

ایمان واقعی اگه باشه هیچ وقت ناامید نمیشیم 

اسم امیدهای کوچک و سطحی مون به خدا رو ایمان گذاشتیم و یه خدای کوچک با ذهنمون خلق کردیم و وقتی دیدیم به درد نمیخوره بهش پشت کردیم

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2740

منم همین طورم

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
هرماه که پریود میشم و متوجه میشم حامله نیستم دل گیر میشم ولی  ناامید نه ولی تا چند روز حالم‌بد ...

منم قبلا اینطوری بودم دو روز ازش ناراحت میشدم ولی برگشتم سمتش اما این بار چندین هفته اس حسی بهش ندارم گاهی حس نفرت میاد تو دلم 😔

نمیدونم حکمت خدا بر چ اساسه ولی میگن باید سختی رو تحمل کنیم تا ب اسونی برسیم و قدرشو بعد ها بدونیم 

دیدی میگن باد اورده رو باد میبره چون هیچ سختی در قبالش نکشیدی ب اسونی ام از دست میدی بعضی وقتا اون چیزی ک میخوای و نمیشه شاید ب ضررته و خداهم بد بنده هاشو نمیخواد ی جای خوب برات صد برابر بیشترشو جبران میکنه 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
نمیدونم شاید ولی من دیگه هیچ وقت دوسش ندارم 

هنوزم با ذهنت داری پاسخ میدی

هروقت با قلبت سراغ خدا رفتی متوجه میشی ذهنت چقدر گولت زده

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
اره  همین الان 😔 واقعا هم خیلی ناراحتم دلم میخواد بمیرم  حتی شک دارم به اینکه اصلا ...

یکی از آرزو های منم همینه انگار خدا خودکشی رو گناه کرده تا ما بنده های بدبختشو بیشتر اذیت کنه 😭

هنوزم با ذهنت داری پاسخ میدی هروقت با قلبت سراغ خدا رفتی متوجه میشی ذهنت چقدر گولت زده

ببین من قبلا خیلی خیلی دوسش داشتم در حدی که شبا از عشقش براش گریه میکردم ولی الان واقعا بریده ام اینکه من اینقدر دوسش داشتم ولی اون ازم متنفر بود باورت میشه الان گاهی از قصد گناه میکنم تا ناراحتش کنم مثلا غیبت میکنم نماز اصلا نمیخونم و....ولی بازم حرصم خالی نمیشه😔

2706