2737
2734

همیشه اروم ترین و کم مشکل ترین بچه ها رو میندازن تو کلاس اون ولی هرچی بیش فعال و خودکشی کرده و سابقه فرار و پرخاشگری و دعواس تو کلاس منه بدبخته من بازم دوسشون دارم از جون مایه میزارم ولی شانس ندارم . پارسال چهارم بودم تمام دانش اموزای خوب و ساکت مو دادن به همکارم فقط سه تا از بچه های پارسالم کلاس پنجم من افتادن  و ۳۴ تای دیگه جدیدن🥺🥺🥺 چون دانش اموزای خودم بودم میدونم که ساکتا رو انداختن کلاس اون بعضی وقتا میگم حتما پارتی داره 🥺

هعی💔💔

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم😂😂😂چرا جابه جا میکنن بچه هارو؟دختر من کل دوران ابتدایی اصلا جا بجایی نداشتن.همون اولیای یک ک ...

برای مارو جابجا میکردن ک دوستا کنار هم نیافتیم و عریب بمونیم تو کلاس😐😢🥲

اون جوری خیلی خوبه با دوستای خودشون ک عادت کردن تا اخر باهمن

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2740
برای مارو جابجا میکردن ک دوستا کنار هم نیافتیم و عریب بمونیم تو کلاس😐😢🥲 اون جوری خیلی خوبه با دو ...

اتفاقا اینا جابه جا نمیکردن که دوستا جدا نشن.میگفتن سخته برا بچه ها دوست جدید گرفتن.هر مدرسه یه سیاستی داره دیگه

شاید شما حرفه ای تری و بهتر رفتار میکنی خدا خیرت بده خیلی خیلی کاره بزرگی میکنی بچه آروم همه میتونن ...

قربونت عزیزم ، اخه یه سریا هم فکر میکنن لابد کار اون بهتره دیگه نمیدوننن من با کیا سر و کار دارم هرچند حرف شما رو قبول دارم کار با دانش اموز مشکل دار به معلم تجربه میده تدریس به بچه اروم و بی دغدغه کاری نداره

علائم دخترت چیه دختر منم خیلی پرخاشگری میکنه پنج سالشه میخوام ببرمش دکتر اطرافیان نمیزارن میگن عادیه ...

من دکتر بردم عزیزم 

ببرش بذار تو کلاس وایسه 

دختر من شدید لجبازه عصبیه پرخاشگره حرف خودشه 

دیگه وا نمیشه این در،صبح نمیشه این شب...
2706