2733
2734
عنوان

ازدواج باپسری که خودش پول نداره ولی داداش هاوآجیاش پولدارن

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 32 پست

مگه داداش و خواهرش بهش کمک میکنن؟

فرضا که بکنن اون پول چه ارزشی داره آخه 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

نه بعد ها هنوز متوجه میشی چیزی ک اونا میخرن تو نمیتونی بخری بدتر ناراحت میشی

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دو تا موضوع جدای فکر برعکس بود این آقا پولدار بود ولی بردار و خواهر اش نه شما قبول میکردی که این آقا به عنوان همسر شما همیشه پول به بردار خواهرش بده و...؟مسلما نه شاید اولش بگی آره مشکلی ندارم و مطمنن بعدش مشکلات به وجود میاد

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ

نه هیچ ربطی نداره

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2740

نه اصلا چه ربطی داره!

شما ببین خودش چی داره 

عرزه داشت تو جمع کردن پول و زندگی  خیلی مهمتره 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706