2737
2734
عنوان

در رابطه با تاپیک قبلم

189 بازدید | 9 پست

اولا دروغ نگفتم میخواین باور کنین میخواین نکنین.من از دیشب تا حالا دارم گریه میکنم به خاطر این موضوع.اما خودم فهمیدم کارم از رو عصبانیت بوده و پشیمون شدمو برداشتم بازم از اونایی که درکم کردن ممنون اونایی هم که فکر کردن دروغ گفتم برام مهم نیستین

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند
اسی حالا اینجا هیچی واقعی گذاشتی پروفت اقوامتون دیدن ؟؟واین که مطمعنی همسرت خیانت کرده ؟

من فقط یک ربع بود گذاشته بودم شاید یه عده دیدن شاید هم ندیدن.اره واقعا گذاشته بودم چون خیلی آسیب دیدم.نمیدونم داداشم میگه هر چقدر زنگ میزنم شماره اشغاله وقتیم بوق میخوره جواب نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی میدونم خیانت دیدن سخته💔 عزیز دلم اماخر اگه قراره این زندگی ادامه داشته باشه این کارارو نکن خودت پشیمون میشی من تجربه یه درد و دل با دوستم بهم نشون داد که غمتو بریز تو خودت حتی اگه بسه درور از جون شما غده سرطان ولی به کسی نگو مخصوصا اگه بچه هم داری 😔😔😔 

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2731
اسی میدونم خیانت دیدن سخته💔 عزیز دلم اماخر اگه قراره این زندگی ادامه داشته باشه این کارارو نکن خودت ...

بچه ندارم . 

راست گفتی حق گفتی اینجا جای دردو دل نیست اینجا همه فقط قضاوت میکنن.واقعا یع لحظه کنترل خودمو از دست دادم ولی خوب شد گفتم نظرات بقیه باعث شد یکم به خودم بیام

اسی حق بهت میدم خیلی سخته خیلی اما این راهش نیست چون باعث میشه آبروی خودتم بره و باعث بشه شوهرت بدتر ...

مشکل اینه که شرایط جدا شدن ندارم بخدا خیلی دلم گرفته.مشکل پانیک هم دارم دیشب سه ساعت خوابیدم صبح با خفگی و وحشت از خواب پریدم انقدر بهم فشار اومده

2738
بچه ندارم .  راست گفتی حق گفتی اینجا جای دردو دل نیست اینجا همه فقط قضاوت میکنن.واقعا یع لحظه ...

نه منظورم اینجا نبود گفتم یعنی اقوام فانیل دوستان متوجه نشن بهتره اونم اگه نمیتونی جدا بشی 💔💔

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔