2733
2734
عنوان

آدم خوبه فضول نباشه خیلی بی کلاسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 27 پست
بی‌تفاوتی طی کنید و آرامش خودتو بهم نزن برا کسی.  ما مسيول اعمال رفتار دیگران نیستیم.  ف ...

برام مهم نیست 

ازاین چیزها زیاد برام اتفاق افتاده از اینکه داشت مسخرم میکرد ناراحت شدم

و این تاپیکم زدم اگر کسی این عادت رو داره که سرک بکشه تو گوشی مردم این کارو نکنه زشته واقعا خیلی زشته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار یه دختر بچه همینطور داشت نگاه به گوشیم میکرد گفتم دم در بده بیا تو حالا درسته بچه بود ولی ...

خوب گفتی حقش بوده 

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2728
 بعضیا خیلی بیشورن یه بار تو مترو یه خانمی کلا سرش از گوش من بلند نمیشد خم شده بود نگاه میکرد ه ...

🤣🤣🤣🤣🤣

کاش دوربینتو باز میکردی

بعد با تعجب میگفتی اوا  خانم شما تو گوشی من چکار میکنی😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣 کاش دوربینتو باز میکردی بعد با تعجب میگفتی اوا  خانم شما تو گوشی من چکار میکنی😂😂 ...

دقیقا تو همین فکر بودم😂 فقط گفتم یهو شری چیزی میشه 

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
من ادم‌ وراجی هستم همه فکر میکنن فضولم ولی اصلا فصول نیستم از تنهایی هر کی میبینم فقط حرف میزنم

مثلا اون خانم میتونست اگه کنجاو که من برای چی تو کیلینکم یا اگه دلش میخواست باهام حرف بزنه

خیلی مودبانه بدون اینکه نگاه گوشیم کنه

باهام سر صحبت رو بازکنه

مثلا بگه گلم شما مشکلتون چیه اینجا اومدی

مثلا من به این خاطر اومدم شما واسه

چی؟

یا چقدر مضطربی میتونم راهنماییت کنم؟

منم اگر تمایل داشتم جواب میدادم اگرم نه وارد گفتگو نمیشدم

نه اینکهاونجوری  بدون اجازه سرشو بیاره تو گوشی من که از کارم

سر دربیاره.

اصلا شاید من داشتم یه پیام خیلی خصوصی به کسی میدادم یا هرکار دیگه ای که نمیخواستم کسی بفهمه

2740
مثلا اون خانم میتونست اگه کنجاو که من برای چی تو کیلینکم یا اگه دلش میخواست باهام حرف بزنه خیلی مود ...

معلومه خیلی دختر مودبی هستی. چقدر خوب راهنمایی کردی.منم قبلا اینجوری بودم اینقدر بهم سخت گذشته سریع میرم سر اصل مطلب حوصله چیزی ندارم فقط حرف میزنم خالق شم اخرشم گریه میکنم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
معلومه خیلی دختر مودبی هستی. چقدر خوب راهنمایی کردی.منم قبلا اینجوری بودم اینقدر بهم سخت گذشته سریع ...

عزیزدلم فدات شم.

خب شاید شما برونگرایی دوست داری باهمه حرف بزنی باهمه بجوشی اگه با کسی حرف نزنی احساس تنهایی میکنی

خب اینم راه خودشو داره باید بامحبت و دوستی سرصحبت رو بازکنی

بعد آدم نباید وقتی با کسی هم صحبت میشه طرف رو تخلیه اطلاعاتی کنه واز خودش هیچی نگه

باید تا جایی که حریم شخصی طرف حفظ بشه وبهت اجازه میده باهاش گرم بگیری.

و در مورد خودتم تا جایی که حریم خودت هست صحبت کنی نه اینکه سفره دلتو پهن کنی جلو همه که اوناهم سواستفاده کنن

اینجوری هیچکس آسیب نمیبینه وشماهم هیچوقت تنها نمیمونی.

میگفتی میخواستم از خودم سلفی بگیرم یهو دیدم شماهم هستی گفتم دونفریش کنم😂😂😂

😂😂😂