2733
2739
عنوان

آدم خوبه فضول نباشه خیلی بی کلاسیه

505 بازدید | 27 پست

بچه ها دیروز من کیلینیک بودم وقت پانکچر داشتم

خیلی استرس داشتم

هرچی با آدمایی  که اونجا بودن حرف میزدم آروم نمیشدم

بعد از اونجا که آدم درونگرایی هستم وهمه چیزو درون خودم حل وفصل میکنم

گوشی روگرفتم دستم اومدم تو تاپیک نی نی سایت نوشتم بچه ها بانکچر درد داره ترس داره؟

بعد یهو تو کیلینیک بغل دستیم زد بهم بایه لحن توهین آمیزی بهم گفت چه حوصله ای داری تو!! گفتم بامنی گفت آره خب از بچه های اینجا بپرس

گفتم چی؟

گفت همین دیگه اونجا میپرسی پانکچر ترس داره درد داره!!!!

منم انقدر بدم اومد که نگو  گفتم خانم شما داری از اون موقع به گوشی من نگاه میکنی؟؟؟

گفت نبخدا یک لحظه نگاه کردم وهر هر خندید

خیلی بدم اومد پاشدم ازکنارش اومدم کنار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضیا خیلی بیشورن یه بار تو مترو یه خانمی کلا سرش از گوش من بلند نمیشد خم شده بود نگاه میکرد هیی با خودم تو چالش بودم دوربین سلفیمو باز کنم ازش عکس بگیرم اگه بگه چرا عکس گرفتی بگم سرتو از حریم خصوصبم بکش بیرون😂 گفتم ولش کن شر میشه

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2738
 بعضیا خیلی بیشورن یه بار تو مترو یه خانمی کلا سرش از گوش من بلند نمیشد خم شده بود نگاه میکرد ه ...

من یه بار یه دختر بچه همینطور داشت نگاه به گوشیم میکرد گفتم دم در بده بیا تو حالا درسته بچه بود ولی از یه جایی باید حالیش شه حالا میگم بچه شاید ۹ سالش بود 

حق دارین منم بودم خیلی بهم برمیخورد هرچند سخته تربیت ضعیف یه نفر دبگه ادم رو ازار بده

قبلش هم جلو در اتاق ماما یه خانمی رو ماما صدا میزد

نمیشنید خانمه

بعد این داد میزد فرشته حسینی

بعد فرشته حسینی اومد

بهش توپید گفت برو دیگه برو دیگه یکساعته داره صدات میکنه

اونم طفلک همینجوری موند که این چکارست

گفت ببخشید یه لحظه تو سالن نبودم

من یه بار یه دختر بچه همینطور داشت نگاه به گوشیم میکرد گفتم دم در بده بیا تو حالا درسته بچه بود ولی ...

حالا نگاه گردنش هیچی این که به خودش اجازه میده آدمو مسخره کنه زشت تره

2706