2733
2734
عنوان

ورم بینی

115 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها امروز بعد از ۴۰ روز چسب زدنم تموم شد. ولی بینیم خیلی بزرگتر از دماغ قبلیه. از اون طرف هم ورم داخلی، تنفسم رو سخت کرده. دکتر طبیعی عمل کرده. نگران هر دو تاش هستم. هم تنفسم هم ظاهرش

یچیزی بگید آروم شم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی تو ذوقم خورد. همینطوریش بخاطر تنفسم افسرده بودم، امروز بدتر شدم. خیلی دارم خودم نگه میدارم گریه ...

درست میشه 

در اصل اوایل عمل باید خیلی سربالا باشه بعدن کم کم بیاد پایین ،مال من اینجوری بود

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2738
شما خودتون تجربه کردید؟ 

اره من ۱۰ ماه عمل کردم قبل و بعدم تو تاپیک هام هست

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
درست میشه  در اصل اوایل عمل باید خیلی سربالا باشه بعدن کم کم بیاد پایین ،مال من اینجوری بود

اونش خیلی برام مهم نیست چون طبیعی خواسته بودم خیلی سر بالا نکرده. ولی نوکش خیلی تو ذوق میزنه

عزیزم میشه تجربتون رو بهم بگید؟ از ورم بینی؟ نوع پوستتون 

من پوستم و نمیدونم ولی دماغم بعد عمل خیلی بزرگ بود همه میگفتن انگار نه انگار عمل کردی، از ۵،۶ ماه بعد ورمش کمتر شد و باریکتر شد

منم داخل بینیم شدید ورم داشت انگشت که نمیتونستم توش کنم، اصلا نفس کشیدنم سخت بود برام، الان بعد ۹ ماه ورمای داخلی انقد کم شده انگشت میره توش..

من نیمه فانتزی میخواستم ب دکترم گفتم ولی طبیعی دراورده، بعد عمل فهمیدم دکتر من دستش ب اون مدلای غیر طبیعی نمیره😄

شما همش ۴۰ روزه عمل کردی چه انتظاری داری کلی توی بینیت دستکاری شده و با اره و تیشه استخونشو تراش دادن باید صبرکنی عزیزم ورم ها زود نمیرن

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
من پوستم و نمیدونم ولی دماغم بعد عمل خیلی بزرگ بود همه میگفتن انگار نه انگار عمل کردی، از ۵،۶ ماه بع ...

یعنی تنفسم هم خوب میشه؟ خیلی احساس پر بودن بینی دارم موقع تنفس. آخه الان ۴۵ روزه عمل کردم. فک میکردم تا الان باید تنفسم اوکی میشد ولی هنوز سخته

2706