2733
2739

من همه طلاهامو فروختم ولشون یه مسکن مهر خریدم ولی خوب سود خونه نصف سود طلام نبوده تو چند ماه اخیر. طبق گفته بنگاهی که از خونرو خریدم خونم 150 میلیون گرون شده ولی تو همون بازه زمانی طلام بود 300 تومن گرون شده بود پس چرا همه من تو ملک سرمایه گذاری بهتره؟ 🤔 از نظر سرمایه گزاری منظورمه نه مصرفی برای کسی که مستاجر نیست و میخواد سرمایه گزاری بهتری انجام بده میگم

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم همین اشتباه رو کرد خیلی پشیمونه🫠

منم پشیمونم خیلی

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
2728

چون وقتی مسکن گرون بشه رشدش خیلی بیشتر از طلاست

باید صبر داشته باشی

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
چون بعد از صعود طلا ملک یکباره بالا می‌ره به خاطر مصالح و ..

کی مثلا ملک بالا میره عزیزم الان که اردیبهشتم شروع شده قیمت ملک تکونی نخورده

2740
چون وقتی مسکن گرون بشه رشدش خیلی بیشتر از طلاست باید صبر داشته باشی

آخه من تا خریدم چیزی که میبینم اینه که طلا رشدش خیلی خیلی بهتر بوده یعنی تو یه دوره ای ممکنه مسکن بهتر بشه رشدش؟ 

دیدی قیمت مسکن پایین بیاد؟  دیدی طلا یهو بکشه پایین ؟ جواب اینارو بدی جواب میاد دستت

منظورته طلا میاد پایین ولی مسکن نمیاد؟ متوجه منظورت نشدم

مسکن اجاره میدی ولی خوب ملک داریم تا ملک   مسکن مهر زیاد  بالا نمیره بستگی به موقعیت مکان ...

یعنی طلامو داشتم بهتر بود تا مسکن مهر خریدم؟ 

آخه من تا خریدم چیزی که میبینم اینه که طلا رشدش خیلی خیلی بهتر بوده یعنی تو یه دوره ای ممکنه مسکن به ...

صد در صد

طلا هم مدت زیادی بدون تغییر بود و بعد یهو گرون شد

کلا این ها به دنبال هم افزایش،قیمت دارن در حالی که افزایش قیمت مسکن خیلی چشم گیره

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
یعنی طلامو داشتم بهتر بود تا مسکن مهر خریدم؟ 

نه شک نکن‌مسکن بهتر طلا یهو دیدی پاین بیاد ولی مسکن قیمت بالا رفت ثابت میتونی اجاره بدی  در ماه مولی بگیری ولی طلا فقط قیمت بالا میره ولی در ماه نمیتونی ازش درامد کسب کنی

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
منم پشیمونم خیلی

پشیمون نباش طبق قانون جدیددگه خریدطلاهم به صرفه نیست براسرمایه گذاری مگرسالی کمتراز۴۰گرم بخری 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706