2737
2739
عنوان

حلقه ست ازدواج نقره چطوره؟؟؟؟

148 بازدید | 11 پست

سلام بنظرتون حلقه ست اگه نقره گرفته شه بده؟؟

هزینه های ازدواج خیلی بالاست😐ازطرفی مرد که طلا نمیندازه مثلا بجای طلا سفید نقره بخریم کسی که نمیفهمه ..بنظرتون نقره بدشکل یا سیاه میشه؟

یه سوال دیگه 🫠

سر عقد خانوادم به داماد ربع سکه بدن به من دستبند طلا خوبه؟

خانواده داماد چی بدن؟؟؟

ن نقره مشخص نمیشه گلم

بله خوبه ولی دسبندت جون دار باشه اسی

بعضی دستبندا 3.4 تومنن

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از این حلقه های ظریف طلا بخر ولی نقره نخر

ارزش طلا ی چیز دیگست بعدم سرمایه زندگیه

توصیه میکنم همون پول ربع رو بزارین رو پول دستبند و ی نیم ست کلا فقط برا خودت کادو بدن ب دماد سر عروسی کادو بدید

من سرویس طلا نخریدم شوهرم پول نداشت یه سرویس بدل گرفتم از امیراکرم ۲تومن خیلی شبیه طلا بود ولی حلقه ازدواجمو‌ برلیان گرفتم اگه قراره سرویس طلا بخری عیبی نداره حلقتو بدل بگیری ولی اگه قراره سرویسم‌ نخری حلقه حداقل طلا رینگ ساده بگیر‌

2738

عزیزم رینگ ساده بخرید.مال من یک گرمه مال همسرم ۲ گرم.

زیاد در نمیاد.۱۲ تومن تقزیبا.

نقره بعد از مدتی سیاه میشه.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍