2733
2739
عنوان

چجوری بابامو ببخشم؟؟😣

578 بازدید | 55 پست

دیشب افعی تهران قسمت یکشو دیدم انقدر وقتی شوهرم خوابید گریههههه کردم 

چجوری بابامو ببخشم؟؟

به هیشکی نمیتونم این حرفارو بزنم

تو بچگی خیلی منو کتک زد یه انباری داشتیم تاریک و پر مارکولک تو بچگی منو تا یکاری میکردم مینداخت اون تو بخدا خودمو خیس میکردم 

یا تو بچگی چاقورو میزاشت رو گاز در حدی که قرمز میشد چاقو بعد میورد نزدیک زبونم میگفت میخوام زبونتو ببرم نمیدونید چقدر از ترس جیغ میزدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه تنبلی نبودم ولی معدلم اینا ۱۸ به بالا بود 

یادمه یبار سر کارنامم منو یه شب تمام مجبور کرد تو دستشویی بخوابم 

یا یبار سر کارنامه منو لخت کرد انداخت تو بالکن تو زمستون😣😣😣 

همش جلو چشممه اون روزا 

الان خودم باردارم ولی دوس دارم اون روزارو فراموش کنم

2731
2740
جالبه که بی نهایت دوسش دارم  و اینکه هیچوقت احساس پشیمونی نکرد از کاراش

هعی عزیزم.... تعریف کن، اینجا، یا بنویس بنداز دو، یا برو پیش مشاور... تا خالی بشییییی... 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
جالبه که بی نهایت دوسش دارم  و اینکه هیچوقت احساس پشیمونی نکرد از کاراش

چ روش تربیتی خشنی داشته....خب معلومه وقتی هنوز دوسش داری.اونم ابراز پشیمونی نمیکنه.جات بودم....سالی یکبار هم دیدنش نمی‌رفتم...پدرت آق فرزند میشه

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2706