2737
2739
عنوان

خانواده شوهرم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب شوهرت بگو راضی نیستم پولی ک با زجر و بدبختی جمع کردیم و حق من و بچت هستو بدی بهشون.  با گریه ...

مطمئن باش این حرفم بزنه پنهونی پول میده مردا همینن برا خونواده خودشون حاضرن هرکاری بکنن

2728

بهش بگو ابروی من در خطر نبود بدون عروسی اومدم خونت بگو پولی برای کمک به بقیه ندارم پول منم تو این خونه هست فقط خودت تنها نیستی که بخوای تصمیم بگیری برن وام ازدواج بگیرن الان کلی وام ازدواج میدن همونو خرج کنن تو این موارد رودرواسی نکن با شوهرت و مستقیم حرفاتو بزن حتی شده به قیمت رفتن تو قیافه و دعوا باشه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2738

همین امروز با شوهرت منطقی و تو آرامش صحبت کن و بهش یاد بده که به خواهرش بگه ما هم هیچ کمکی نداشتیم و خودمون حلش کردیم تا متقاعد شه. اگه نشد بهش بفهمون که اصلا رو حقوق شما هیچ حسابی نکنه و شاید نخوای بری سر کار. اگه پس انداز داری برو همین امروز طلا بگیر