2737
2734

بابا شبا انقد خوابم نمیاد که روزا بعد صبحانه خوابم میاد  خوابمم کاملم باشه گمونم همینجور میشم همیشههه 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

منم اینجورم احتمالا کمبود ویتامینی چیزی داریم

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
احتمالا بلغمی هستی یه مدت گردو  خرما و عسل و زعفران دارچین هل و این چیزا به صبحانت اضافه کن احت ...

اره روماتیسم دارم خوب چزا اینجور میشم ؟ به خاطر بلعم 

آخرش یکی مثل من پیدا شد. واقعا دلیلش چیه؟

میگن باید صبحانه دارو گیاهی چیزی که گرم باشه طبعش بخوری صبحانتم طبعش گرم زیاد شیرین نمکی نیاشه خامه کره نخوری کلا من نصف نون میخورم میخوام اون نصف نون رو دو تیکه کنم یک ساعت بعد  اون تیکه بعدی بخورم خرما قندم نخورم یا نهایت یدونه اونم نصف بشه تو اون نصف نون  میگن باید صبحانه رو سبک خورد راجبش سرچ کن دلایلش میازه اینجا تو نی نی س هم تاپیک راجبش هست 

میگن باید صبحانه دارو گیاهی چیزی که گرم باشه طبعش بخوری صبحانتم طبعش گرم زیاد شیرین نمکی نیاشه خامه ...

پس چطوره که میگن صبحانه باید کامل بخوریم؟

لالیم ودر سکوت دل بی زبان ما 💔لبخند واشک میشودانچه نگفتنی ست.🌻چرا این نیز نمیگذرد
منم اینجورم احتمالا کمبود ویتامینی چیزی داریم

نه دلیل داره یکی اینکه خون رسانی میره سمت معده نمیرسخه زیاد به مغز و ادم احساس خستگی میکنی یکیشم نمیدونم قند خون یهو سریع میره بالا و این .... میشه جا خالی یادم رفته 😂

و بهدخاطر طبع سرد بدن هم هست 

باید طبع درست کنیم ۱ طبع بدنمون اصلاح کنیم 

دو صبح ها ویتامینایی مثل ب ۱ بخوریم 

و حجم خیلی کم صبحانه من کم میخوردم ولی باید اونم کم کنم خیلی شیرینی شور نخورم من رمصون هم اینجور بودم روزه میگرفتم یهو دچار نوسان فشار میشدم بی حال میشدم طولانی گشنه ای بعود یهو یچیز میخوری فشارت پایین میره یهو بالا این یهو بالا رفتن بعدش اتفاقایی میفته تو بدن که یادم رفته تو گوگل بزنی میاد ،باعث خواب الودگی میشه

2706