2733
2734
عنوان

پیشنهاد کادو روز معلم

136 بازدید | 13 پست

من کارگاه ساخت اکسسوری دارم

و پیشنهادم به شما

پلاک نقره با عیار ۹۹۹ و زنجیر استیل که ۲۵۰ هزار تومان

تخفیف ویژه

بیش از ۱۰۰ مدل

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ روز کارڭر به کارگرا یا روز مهندس به مهندسا و... کادو میدیم ک روز معلم باید به معلم کادو بدیم??

هرکسی یجوره بعضیا واسه همسر مهندسشون هم میخرن یا روز کودک واسه بچشون

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
2731
کی هست‌روزمعلم؟

۱۲ اردیبهشت یعنی هفته ی آینده

2740
کارات خیلی زیباست عزیزم . طرح دلخواه هم می زنی؟

بله عزیزم طرح دلخواه میسازم

کلا سفارشی سازم 

وای چقدر عالییی . پیج داری؟ یا کانال تلگرامی؟ 

پبج اینستا دارم namek_gallery  رو بیکا هم به این اسم دارم ولی پیجم تو روبیکا فعال نیست فقط چند تا عکس گذاشتم بل وجود کارگاه ۲ تا پیج نمیرسونم مدیریت کنم

پبج اینستا دارم namek_gallery  رو بیکا هم به این اسم دارم ولی پیجم تو روبیکا فعال نیست فقط چند ...

مرسیییی . نه عزیزم من اصلا برنامه ایرانی ندارم . فقط تلگرام و اینستا . بهت پیام میدم  

هم اسمه آریانا گرنده   
مرسیییی . نه عزیزم من اصلا برنامه ایرانی ندارم . فقط تلگرام و اینستا . بهت پیام میدم    

خوشحال میشم 😊

تو هایلایت های پیج فیلم های ساخت هم هست