2737
2739
عنوان

من که آخر نفهمیدم یه عده میگن خودت آشنا شو به عده میگن نه اشتباهه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 50 پست
😂😂😂چیکار کنم خب مثلا روابطمون نهایت در چ حد باشه

کاملا بستگی به خودت داره .

اگه حتی دست دادن و گناه میدونی انجام نده ، چون حس خوبی بهت نمیده.

یه نفر ممکنه تو رابطه ش حتی نخواد قبل ازدواج یه بوسه هم باشه ، یکی دیگه ممکنه کاملا در ارتباط کامل باشن.هردو نفر هم حق دارن جوری که میخان زندکی کنن

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا بستگی به خودت داره . اگه حتی دست دادن و گناه میدونی انجام نده ، چون حس خوبی بهت نمیده. یه نف ...

همین خودم گیج شدم🤦🏻بهم میگن شل کن زیاد سخت نگیر

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
عزیز اونا که دوست میشن مگه ادم در زمدگیش میتونه با چند نفر دوست بشه و امتحانشون کنه بسنجه و ببینه مر ...

من نمی‌دونم کجا زندگی میکنید ولی تو شهر من، محل کارم، دخترایی که بهشون درس میدم و بقیه خانومایی که باهاشون در ارتباطم، همگی حداقل ۶ ماه با طرف بودن و بعد ازدواج کردن

من نه گفتم این خوبه نه گفتم اون خوبه و فقط تجربه خودمو گفتم 

وگرنه اگه سنتی میومد چرا منی که نزدیک ۲۷ سالمه نباید حتی یه دونه خواستگار داشته باشم؟ 

2728
تقریبا مقید😁

ببین من تجربه خودمو گفتم و اختیار زندگی خودمو فقط دارم 

این شمایی که در نهایت تصمیم میگیری از کدوم مسیر بری 

ولی طبق تجربه من بخوای سالم زندگی کنی هم از جامعه طرد میشی هم ازدواجت به تاخیر میفته

2740
همین خودم گیج شدم🤦🏻بهم میگن شل کن زیاد سخت نگیر

شما که تحربه ای نداری و سنت کمه فعلا در حد چت و قرارهای کاملا امن بزار ببینیم چی میشه فعلا😁

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               

اگه تونستی مثل من با یکی اشنا شی که اولین و آخرین نفرت باشه چرا که نه😂

چون نمیدونم معیارهات چیه

ولی مت خوشم نمیاد هعی عوض کنم از یک پسر به پسر بعدی 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
شما که تحربه ای نداری و سنت کمه فعلا در حد چت و قرارهای کاملا امن بزار ببینیم چی میشه فعلا😁

اره این خوبه😁

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
این بستگی به منطقه داره و هنر دختر که بتونه روابط رو کنترل کنه و هم احساس خودشو  و هم اینک هبف ...

خب من وابسته نمیشم چون اگرم بشم نهایت چند روز بعدش یادم میره

2706