2737
2739

بچه ها من شرایط مالی و ظاهری خوبی ندارم واسه همین خواستگارم نداشتم البته با کسی رفت و آمدی ندارم بخاطر شرایط از قضا شغل خوبی هم ندارم دانشجوئم  و معلم غیر انتفاعیم ۲۲سالمه هروقت مطرح کردم یه عده میگن خودت با کسی آشنا شو ولی بعضیا هم میگن نه اصلا با کسی دوست نشو حالا موندم این وسط چیکار کنم آقایون درخواست ندین گزارش میزنم

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دی ه این دو تفکر رو درجامعه هست خودت انتخاب کن کدومو میخوای 

الان برا هرچی که بپرسی یه تفکر اینوری هست یه تفکر اونوری

خودت کدومی .

ضمنا حتما نیاز نیست دوست بشی بهتره بگیم دیده بشی معرفی بشی در جامعه باشی 

الان که خیلیا دیدم دنبال معلم میگردن .دخترای نعلم تو شهر ما بیشتر خاستگار دارن 

2738
به قول آقاجانی دخترا پکیج کامل باشید ،لازم نیست نگران جذب پسرا باشید خودشون میان 

همین دختر بودن کافیه واسه پسرا ، دخترا اعتماد به نفس ندارن

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               
۲۲ سالگی یعنی اول جوونی ، وقت بزار واسه درس و زبان و کار ، فعالیت اجتماعی داشته باش .غصه خوردن نداره ...

درسته ولی خب منم دوست دارم اجتماعی باشم اگه بخوای با یکیم آشنا بشی چند سال طول می‌کشه تا به ازدواج برسه

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

من نمیتونم برای کسی نسخه بپیچم و شرایط خودم و دوستامو میگم

من خودم نزدیک ۲۷ سالمه و تا حالا خواستگار نداشتم ، هم شاغلم هم تحصیلات دارم هم خانوادم خوبی دارم 

یک دوستی هم دارم که اون چندبرابر بهتر از منه و اونم تا حالا خواستگار نداشته

من خودم فکر میکنم چون تا حالا با کسی دوست نشدیم خواستگار نداشتیم. از دوران مدرسه هم تو گوشمون خوندن این روابط بده و عیبه ولی هر چی خانم دیدم توی اطرافم ، همینجوری ازدواج کردن

این بود تجربه من 

دی ه این دو تفکر رو درجامعه هست خودت انتخاب کن کدومو میخوای  الان برا هرچی که بپرسی یه تفکر ای ...

خب اونا معمولا دنبال دخترای دانشجو فرهنگیان میگردندنه غیر دولتی بعد خب شرایط یجوربه روم نمیشه خاستگار سنتی راه بدم

2706