2737
2734
عنوان

اکسم پیام داد

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 45 پست
اخه خودم تعجب میکنم یسااال یه عکس نبینی مثلا دوستم میگفت من پیش میاد یه عکس بک گراندم میزارم حذف میک ...

اینو میدونم 

خب این از قصد این کارو کرده 

و میگه نمیخواد برگرده ولی دقیقا با این داره نشون میده میخواد برگرده

ولی لطفاً گولشو نخور این دورش خلوت شده واسه همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خب ولی اگه اگه اگه یه درصدم بوده اصلا تو ذهنت این نباشه که همه مدت یسال بهت فک میکردم 

نه اگ فک میکرد نمیرفت با یکی دگ میدونی ابجی من بهش گفتم اذیتم کردی ول کن تموم بیا بازم شروع کنیم نخاست گفت ایتده ای نداریم نمیخام اذیتت کنم گفت نمیتونم حتی مث دخترای دگ باهات باشم و دسمالیت کنم ابجی چهار بار بیرون رفتیم حتی دستمو نگرفت میگفت دلم نمیاد تو پاکی حیفی

2728

حوصلش سر رفته باز برگشته . 

بعدم واسه اینکه خود شیرین کنه عکستو گذاشته بک گراندش. و خواسته با اسکرین نشون دادن عکستو ببینی ک فک کنی خیلی دوست داره . 

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
نه اگ فک میکرد نمیرفت با یکی دگ میدونی ابجی من بهش گفتم اذیتم کردی ول کن تموم بیا بازم شروع کنیم نخا ...

چقد که خودتو داری توجیح میکنی .

بلاخره هرکسی تجربشو گفته .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

سلام

چرا انقدر خودتون رو بی ارزش میکنید؟ پسر اگه واقعا مرد زندگی باشه مرد و مردونه میاد خواستگاری نه اینکه بعد یکسال پیام بده و چرت و پرت بگه

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2740
سلام چرا انقدر خودتون رو بی ارزش میکنید؟ پسر اگه واقعا مرد زندگی باشه مرد و مردونه میاد خواستگاری ن ...

نه بلاک کردیم تموم  فقط خاستم ببینم یسال واقعا ندید چی بگم حق با همس دلمم دگ عادت کرد

نه اگ فک میکرد نمیرفت با یکی دگ میدونی ابجی من بهش گفتم اذیتم کردی ول کن تموم بیا بازم شروع کنیم نخا ...

ببین پسرا یه روده راست تو شکمشون نیس 

همشونننننن اول همینو میگن 

نمیخوام سرزنشت کنم که چرا وقتی خودش رفت خواستی برگرده شاید دوسش داشتی نتوستی تحمل کنی ولی خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم به هیچ عنوان دیگه باهاش صحبت نکن 

نهایتش بضرر خودته 

بذا بفهمه برا خودت ارزش قائلی

اسباب بازی که نیستی هر وقت دلش خواست بیاد

به بدنت دست نزده به روح و روانت که دست زده 

روح یه دختر خیلی مهم تر از جسمشه

نذار بیشتر بهت اسیب بزنه

میفهمم من ک الان باهاش نیستم ابجیم همو بلاک کردیم      

اره ولش کن . ولی اگ دوسش دازی واسش تلاش کن بشرطی ک اونم دوستت داشته باشه ک با این چیزایی ک گفتی مشخص نیست فازش با خودشم.

نه بلاک کردیم تموم  فقط خاستم ببینم یسال واقعا ندید چی بگم حق با همس دلمم دگ عادت کرد

عزیزم ولش کن لعنت بهش که اومده باز فکرتو به هم ریخته حالا دیده یا ندیده اصلا اهمیت نده هیچوقتم دیگه جوابشو نده بهت قول میدم سرش خلوت شده برگشته دوباره دورش شلوغ بشه ولت میکنه میره

2706