2733
2734
عنوان

اکسم پیام داد

526 بازدید | 45 پست

بعد یسال  پیام داد خودش دوبار ولم کرد رفت گفت برای رابطه برنگشتم نمیخام باهم باشیم فقط احوالتو میخاستم بگیرم میون حرفامون شات از بک گراند تلگرامش داد ک عکسم اونجا بود من اصلا نمیدونستم اون موقه عکسم گراندش بود گفتش بعد یسال این چن روز دیدمش یعنی یسال اون عکس ندید؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من با هم نسلای شما زیاد ارتباط دارم وزیاد از این چیزا دیدم تجربه مند شدم  به نظرم زر مفت میزنه ...

اخه خودم تعجب میکنم یسااال یه عکس نبینی مثلا دوستم میگفت من پیش میاد یه عکس بک گراندم میزارم حذف میکنم همونجا ذخیره میشه اصلنم نمیفهمم اونجاس

دروغ محض،،، یه ذره پسرارو بشناسی میفهمی زر زده ://البته ببخشید

میدونی کجا شل شدم باور کردم؟دوستم گفت من بارها پیش اومده یه عکس میرارم بک گراند بعد عوض میکنم ذخیره میشه بک گراندای تلگرامم اصلنم نمیفهمم

میدونی وقتی گف بک گراندم بود بهش میگفتی خب حالا برش دار  که چی پیام میدی چه پروعه تازه میگه ن ...

نه اصلا نگفت بوده من حتی باهم بودیم نگفت عکست بک گراندمه ببین اینو بک گراند گذاشته بعد برداشته شات ذخیره بک گرانداشو فرستاد ..مثلا اینجوری عکس منم اونجاها بود گفت یسال ندیدم این چن روز دیدمش

میدونی کجا شل شدم باور کردم؟دوستم گفت من بارها پیش اومده یه عکس میرارم بک گراند بعد عوض میکنم ذخیره ...

اره خب ولی اگه اگه اگه یه درصدم بوده اصلا تو ذهنت این نباشه که همه مدت یسال بهت فک میکردم 

2706