2737
2734
عنوان

زندگی چقدرسخت شده

244 بازدید | 34 پست

نه ازلحاظ مالی ازلحاظ روحی خیلی استرس دارم واززندگی هیچ لذتی نمیبرم پسرم اصلاخطرحالیش نمیشه دیشب پریدوسط خیابون نزدیک بودماشین بهش بزنه واتفاقای دیگه که ارامش روازم گرفته یعنی بایدچیکارکردکه یکم ارامش داشت

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرت چند سالشه؟

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
بچس متوجه نمیشه  حواست بهش باشه این روزام میگذره بزرگ میشه و عاقل

نمیدونم این چندمین باره که این اتفاق براش میافته ازدیشب نخوابیدمدهمش بوسش میکنم وگریه میکنم

مثل من  هیچ انگیزه ای برای ادامه دادن ندارم،پول نداریم گرونیه اعصابم هم خورده سر شوهرم

بخداکاش نون  خشک خوردولی ارامش داشت ازطرفیم چندساله درگیرزلزله ایم همین چندروزپیش بازم اومدواسترسام بازم شروع شد

نمیدونم این چندمین باره که این اتفاق براش میافته ازدیشب نخوابیدمدهمش بوسش میکنم وگریه میکنم

کتک نزدیش ک پریده جلو ماشین😐😂چه مامان مهربونی داره😍

حواست بهش باشع ولی خودتو اذیت نکن 

2740
کتک نزدیش ک پریده جلو ماشین😐😂چه مامان مهربونی داره😍 حواست بهش باشع ولی خودتو اذیت نکن 

چرایدونه زدم به صورتش نمیدونم بچه داری یانه ولی هیچ وقت نیارچون اگه اون نباشه توهم نیستی

2706