2737
2734
عنوان

خانومای متاهل میشه یه لحظه بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 35 پست

ببین اپیلکاتور همچین چیزی مثله خودگار تو جعبه کنارش هست اگه نیست برو جداگونه بگیر تمیز جداش کن بشورش وصلش کن خودکارو به در کرم بچسبون بریز تو خودکار بعد چیز کن بخودت تو بروشور داخل کارتن هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیزی باید از داروخانه بخری به نام اپلیکاتور  یه لوله باریکه .  کرم رو میکشه داخل وارد ...

من دبیرستان بودم دکتر بهم از اینا داد ولی مامانم گفت با اون تزریق نکن  دستکش بپوش با  انگشتت بزن

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2728
چون مادرم استفاده می‌کرد یه بار پرسیدم چیه گفت کرم وارژینال گفتم درد داره گقت نه

نه اصلا درد نداره شک کردم به تاپیک آخه تو بروشور هم زده طریقه استفادشو 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2738
من دبیرستان بودم دکتر بهم از اینا داد ولی مامانم گفت با اون تزریق نکن  دستکش بپوش با  انگش ...

اصصصصلا امکان نداره دکتر وقتی میخواد بده حتما میپرسه مجردی یا متاهل بکارتت از دست میره . 😶

منم دبیرستان عفونت گرفتم کرم موضعی بهم داد تاثیر هم کرد

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
من دبیرستان بودم دکتر بهم از اینا داد ولی مامانم گفت با اون تزریق نکن  دستکش بپوش با  انگش ...

عجيبه كه دكتر به دختر خانوم از اين نوع پماد داده🤔

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
نمک که اگر به جای خراش یا زخم بخوره ادم نابود میشه

گفتم خیلی کم در حد غبار بریزه و به لباس بریزه

و اگه اذیتش نکرد کم کم زیاد کنه تا اندازه ای که اذیت نمیشه

دو سه روز امتحان کنه حداقل ضرر نداره

نهایتش فرض کنه ابشون شوری داره که خودشو باهاش میشوره دیگه بدتر که نیست

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چرا  انگشت که از اون کلفتر عزیزم  بعدشم با انگشت قشنگ داخل نمیره که

اره میگفت دستتو داخل نبر  خخ همش الکی بود اصلا نتونستم استفاده کنم فک کنم بخاطر این میگفت که پرده ام اسیبی نبینه

الان که ازدواج کردم میتونم استفادش کنم؟؟خیلی میترسم مثل استارتر

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2706