2733
2739

واکنشش حرف زدنش رفتارش واسمون مهمه و همیشه استرسی داریم از برخوردش و حرف زدنش یا حتی طرز نگاه کردنش؟؟؟

وحتی حتی ادم خوبی هم باشه تو دیگ بدبین شدی و به شدت روش حساس و حس بد و منفی ازش میگیری

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
منم یه نفرو خیلی مهم کردم تو ذهنم درحالی که اصلا ارزش نداره

خب دلسلش چیه 

با اینکه بعد تو خلوت خودت متوجه ای که واقعا ارزشش رو نداره اما خیلی همه جوره ازش حساب میبری و واست مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم اون آدم یه چیزایی داره که آرزوی ما بوده یا سخت ب دست میاد

مثلا یه آقایی بود نسبت ب من قصد کمک داشت چون قد بلند و خوشگل بود ورزشکار بود و شغلی داشت که من دوستش داشتم خیلی این آقا رو واسه خودم بولد کرده بودم چون همیشه خودم از قد کوتاه و قیافم و... می نالیدم.یا رئیسم چون دکتر و وضعش خوبه و زبان بلده و اینا من ایشون رو هم واسه خودم خدا کردم تا اینکه جفتشون گفتم چرا انقد استرس داری حتی اون آقا گفت چرا انقد منو واسه خودت بزرگ کردی من ی آدم معمولی ام

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
2731
ب نظرم اون آدم یه چیزایی داره که آرزوی ما بوده یا سخت ب دست میاد مثلا یه آقایی بود نسبت ب من قصد کم ...

نمیدونم ولی فک نکنم ویژگی ای داشته باشه که دلم بخواد یا موقعیت خوبی هم نداره اما تمرکزم رو ریخته بهم حین درس خوندن خصوصا

اینم بگم اصلا اخلاق خوبی نداره و بیشترین محبتم بهش بکنم یه تشکر تو دهنش نیست

من نظرم اینه ریشه داره همه این مسائل من خودم شخصا خیلی اذیتم

اینی هم که میگم یکیش همکارمه که این مدلیه و حساسم روش

و خانواده عموم زن عموم و دوتا دخترش😑

2740
کراش زدی روش؟

نهه

اصلا صحبت این نیس

همکارم هس که خانمه

و زن عموم و دوتا دختراش

حس میکنم خیییلی مشکلات شخصیتی دارم که نمیشه واسه همه تاپیک زد چن جلسه هم تراپی رفتم جالب نبود

نهه اصلا صحبت این نیس همکارم هس که خانمه و زن عموم و دوتا دختراش حس میکنم خیییلی مشکلات شخصیتی د ...

ببین این یه نوع حالت وسواس 

ببین این یه نوع حالت وسواس 

چن سال دارو مصرف کردم

الان باز برگشته از همه چی باز کرده منو 

حرفای چندین سال پیش رو که کسی با طعنه زد و من نتونستم جوابش بدم الان میاد تو ذهنم

چن سال دارو مصرف کردم الان باز برگشته از همه چی باز کرده منو  حرفای چندین سال پیش رو که کسی ب ...

وسواس فکری و بیکاریه باید درمونش کنی

2706