2733
2739
عنوان

مادرشوهر شما هم ؟؟؟

197 بازدید | 14 پست

وقتی زنگ میزنه حرف میزنه کارش تموم شد گوشیو قطع میکنه تو صورتتون ؟؟؟

مال من چند بار قبلا کرده بود که گفتم بیشعوره عیب نداره 

امروز صبح منو از خواب بیدار کرده با زنگ زدن باز همین کارو کرد 

منم دیگه از صبح جوابشو نمیدم تا زنگ میزنه رد میکنم😂

از ساعت۹ گوشی رو سوراخ کرده انقد زنگ زده رد کردم

درگیرن با خودشون اینااا ؟؟؟

بعد همه میگن عروس مشکل داره اخترام نمیزاره 

والا احترام هر کی دست خودشه به عروس چه!

متاهل🧿❤️

از این رفتارای زشت بکنه به قول خودش ماجرا درست میکنم 

کلا هم ادم مودبیه اهل اینکارا نیست

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

مدلشه 

ما هم یه همسایه داریم اینطوریه هر روزم زنگ میزنه  

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کار زشتی کرده. بعضیا فرهنگ استفاده

از امکانات رو ندارن چ ماشین چ تلفن چه فضای مجازی. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
2728
از این رفتارای زشت بکنه به قول خودش ماجرا درست میکنم  کلا هم ادم مودبیه اهل اینکارا نیست

خوشبحالت واقعا

مال من یه سور به حیوانات زده با این اخلاقش 

متاهل🧿❤️
خوشبحالت واقعا مال من یه سور به حیوانات زده با این اخلاقش 

اونم خیلی با سیاسته ولی قشنگ احترام خودشو نگه میداره که کسی نتونه بهش،چیزی بگه 

یه مثقالش صدخرواره 

حالا شمام مثل خودش باهاش رفتار کن رفتار ایینه ای گاهی خیلی جوابه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

😂😂😂

مادرشوهر من روزی ۷_۸بار زنگ میزد هر دفعه هم یکساعت حرف میزد همش هم حرفای تکراری یا سوال میچ در مورد خانوادم

میگفتم کار دارم میگفت چه کاری مثلا

گاهی من خسته میشد جواب نمیدادم انقددددددد زنگ میزد به گوشی به خونه میدید بر نمیدارم

زنگ نیزد به شوهرم میگفت زنت کجاست😂😂😂

2738
😂😂😂 مادرشوهر من روزی ۷_۸بار زنگ میزد هر دفعه هم یکساعت حرف میزد همش هم حرفای تکراری گاهی من خست ...

😂😂😂😂اینم همینه 

ولی شوهر منم رد تماس میزنه خودش از صبح 😂😂😂

متاهل🧿❤️
اونم خیلی با سیاسته ولی قشنگ احترام خودشو نگه میداره که کسی نتونه بهش،چیزی بگه  یه مثقالش صدخر ...

اتفاقا اینجوری خوبه حداقل کارای احمقانه نمیکنه که بره روی اعصابتون 

این واقعا انکار تو این دنیا نیس !

از صبح منو بیدار کرده راجب یه چیزی سوال میپرسه میگم نمی‌دونم باز دوباره 😐😐😐

متاهل🧿❤️
اتفاقا اینجوری خوبه حداقل کارای احمقانه نمیکنه که بره روی اعصابتون  این واقعا انکار تو این دنی ...

عجب ادمیه ها!!°خوب وقتی نمیدونی چی بگی!!

واس من برعکسه زیادی محبت داره البته اول اینجوری نبود نسبت بهم گارد داشت ولی الان واقعا پر محبته 

۳ روزه خونمونه بعد کل کارا اکثرا با خودشه من میپزم ایشون میشوره میبره میاره هرچی میگم نکن گوش نمیده بعد دوروزه یه امروز رفتم جارو بزنم هی گفت بده من میزنم گفتم نه اینجوری راحتترم .از سیاستش نیست ک بعدا مثلا به شوهرم بگه برا زنت فلان کردم مدلشه هرجا بره همینه حتی دختراش

2706