2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون ویتامینای  بدنت کمه و ی کمم اراده و فکر کنی که در آینده چقد موفقی همه حسرتتو  میخورن 

یک انسان بیشتر به وسیله چیزهایی که نمی‌گوید انسان است تا به وسیله چیزهایی که میگوید
2738

فحش نمیدم روحیه میدم. من خوندم و پزشک شدم. باعث دلخوشی خانواده م و سربلندیشون شدم. با یه خانواده خوب وصلت کردم و همیشه تحویلم میکیرن. اینا همهههه به کنار

خودم رو آدم مفیدی میدونم که میتونم به بقیه کمک کنم و حس خوب بهشون منتقل کنم‌. فامیل برام مهم نیست. خودم برا خودم مهمم که بتونم توی اجتماع سربلند باشم

اینایی که گفتم صرفا به خاطر رشتم نیست به خاطر دنبال کردن علاقمه

البته پزشکی رو به کسی پیشنهاد نمیدم مگر اینکه واااقعا علاقه داشته باشه

شما هم هررررشته ای که دوس داری بری بخون که بتونی جایگاه خودت رو پیدا کنی و حس خوب داشته باشی. 

امسال میشم physiatrist :)
فحش نمیدم روحیه میدم. من خوندم و پزشک شدم. باعث دلخوشی خانواده م و سربلندیشون شدم. با یه خانواده خوب ...

مرسی ازت قشنگم🥺🫀

ولی میگم موفق بشم فایده نداره چون پشت کنکور موندم

مرسی ازت قشنگم🥺🫀 ولی میگم موفق بشم فایده نداره چون پشت کنکور موندم

منم پشت کنکوری بودم چه اشکال داره تازه رتبه دوم کلاس بودم تا آخر ۷ سال. کلی هم مقام کسب کردم فیلد های مختلف

واقعا🥺🥺🥺مرسی ازت 

بله بله. قوی باش دخترجان. لوس بازی بذار کنار. گوشی کنار . درس

این چیزا یه عمر هست. ولی کنکور همیشه نیست. پس فردا رشته مسخره بدون آینده نری که بشینی یه گوشه منتظر یه کور و کچلی باشی که فقط بگیرتت از اون خونه دربیای. درشتو بخون یه رشته خوب و آینده خوب بساز که با احترام و با یه آدم لایق ازدواج کنی