2733
2739

امتحان زبانه

دعا کنید خوب بدمش بعد چند ماه یه نفس راحت بکشم😁

هرکی دعا کرد و لایک کرد واسش صلوات میفرستم و ان شالله حرم امام رضا ازش یاد میکنم 💚

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

الهی خوب بشی ❤️

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
الهی خوب بشی ❤️

خیلی ممنونم💚

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله قبول بشی 

امام رضا کنارته با اطمینان خاطر سر جلسه حاظر شو 

برای منم دعا کن ۱۴ازمون پرورشی دارم قبول بشم آموزگاری که خراب کردم 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2731
انشالله قبول بشی  امام رضا کنارته با اطمینان خاطر سر جلسه حاظر شو  برای منم دعا کن ۱۴ازم ...

ممنونم💚

چشم حتما انشالله موفق باشید

ان شاءالله که امتحانتو خیلی خوب میدی. دعا کن منم کنکورمو خوب بدم و ی رشته دولتی قبول بشم ❤️ فاطمه

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍