2733
2739

داریم جدا میشیم من و بچه توی خونه هستیم ولی شوهرم سه ماهه پیش خانوادشه ...با این حال برا من عدم تمکین زده ...چن روز پیشم اظهار نامه فرستاده بود که مهلت خونه داره تموم میشه اگه تا پنجم یعنی امروز از خونه نری و اثاثاتو نبری و ممانعت بکنی با قانون طرفی اکه هم میخوای زندگی بکنی اثاثاتو بیار خونه جدیدی که گرفتم(پیش خانوادش گرفته)...حالا استرس گرفتم هر لحظه میگم الان با مامور میاد ...هنوز خبری ازش نیس!!!!!میدونم هیچ غلطی نمیتونه بکنه و پای خودش گیره اما بازم اعصابم خورده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وکیل دارم اتفاقا اما بازم استرس دارم 

عزیزم مبادا بری اثاثت رو جمع کنی چون اینطوری عدم تمکینت صد در صد میشه

با وکیل مشورت  کرده راهکار بهش نداده

عدم تمکینم جواب بده بر میگردم بنویس خودش ترک کرده و بیرونت کرده 

عزیزم مبادا بری اثاثت رو جمع کنی چون اینطوری عدم تمکینت صد در صد میشه با وکیل مشورت  کرده راهک ...

راست یا دروغ میگه مهلت خونه تا امروز بوده ..وکیل منم میگه تا حکم تخلیه نیومده بلند نشو

راست یا دروغ میگه مهلت خونه تا امروز بوده ..وکیل منم میگه تا حکم تخلیه نیومده بلند نشو

منظورم اینه وکیل راهنماییش کرده که بتونه عدم تمکینت رو بگیره 

کاری به تهدیداش نداشته باش

تکون نخور تا حکم بیاد همشو صورتجلسه کن از وکیلت کمک بگیر که محکومش کنی

2740
منظورم اینه وکیل راهنماییش کرده که بتونه عدم تمکینت رو بگیره  کاری به تهدیداش نداشته باش تکون ...

فعلا که همه چیز علیهش هست و محکومه!!!!وکیلش خیلی بی ثواده که بهش نگفته واسه زنی که توی خونس چه عدم تمکینی چه پلیسی چه تهدیدی !!!!!

نمیدونم فازشون چیه