2733
2739

چله زیارت عاشورا از طرف شهید ابراهیم هادی هدیه به امام حسین برداشتم حاجتم گرفتم 

یه چله هم دعای توسل از طرف شهید شاهرخ ضرغام به حضرت رقیه 

الانم حاجتم مهمه چه چله ایی بردام چله یاسین به دلم افتاده 

شما از چه دعاهایی معجزه دیدین و حاجت گرفتین؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد چله برداشتمو چیزی نشد🥲🥹

از ته دلت باید دعا کنی 

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2728
از ته دلت باید دعا کنی 

همیشه از ته دلم بوده هنوزم ناامید نیستم چون معجزه زیاد دیدم ازش 

فقط ازش ی خواسته دارم یه بچه صحیح سالم انشاالله ب زودی زود خودش حاجت دلمو بده

واسه مامان شدنم دعا کن دوست خوبم 🥹
همیشه از ته دلم بوده هنوزم ناامید نیستم چون معجزه زیاد دیدم ازش  فقط ازش ی خواسته دارم یه بچه ...

انشالله

سلام عزیزم بفرمایید 

نتیجه تفال :

۱- خواجه در بیتهای ۲-۳-۵- فرماید ( مجلس خرمی و شادی آماده است و یاران جمع شده اند برای مصون ماندن ا زچشم زخم آیه ان یکاد رابخوانید ) ( آلات موسیقی از چنگ و رباب می گویدکه پیام عشق را بشنوید زیرا این آهنگ موسیقی نوای دل است ) ( ببین عاشق و معشوق خیلی فرق و تفاوت وجود دارد وقتی محبوب ناز نشانمی دهد شما که عاشقید اظهار نیاز و احتیاج کنید تا او لذت ببرد ) خودحدیث مفصل بخوان از این سه معنی

۲- روزگار شادی آفرینی در پیش دارید به شرط آنکه علاقه اراده سرعت عمل و فعالیت همراه شما نباشد

۳- همین هفته یه یکی از مشاهد متبرکه بروید و نذر خود را ادا کنیدو توکل برخداداشته باشید پیروز و موفق می شویدزیرا دعای خیر موجب می شود حتماً پیروز شوید

۴- از زندگی خوبی برخوردار هستید ارزش آن را بدانید و بیهوده لجبازی و وسواس به خرج ندهید عزیزم انسان کسی است که در ناخوشی خوش باشد درغمشاد باشد زیرا که مراد در بی مرادی به هم پیچیده است و درآن موردغصه رسیدن بی مرادی درد است پس غصه خوردن دردی را دوا نمی کندزها کن

۵- دل کسی راشکسته اید همین هفته از او دلجویی کنید ۳ فرزند در طلاع دارید و شغل و مقام خوبی در انتظار خواهید داشت درمعامله ای سود می برید ولی مواظب باشید

۶- از ویژگیهای اخلاقی نالعال یخوش باطن فرشته خود با وفا مهربان جذاب اصیل دلپذیر آرام متین مادیگراپرانرژی بزرگوار جدی معصوم و بی گناه باخیر و برکت موافق اهل صلح و سازش دوست داشتنی بموقع صبور

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202