2737
2734
عنوان

مادرشوهرش هنوزم چیزی درباره ابروهام نگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 4504 بازدید | 47 پست
اکثرمادرشوهرهاهمینن به دلت نگیر  مادرشوهرمنم همینه یادمه حامله بودم مانتوحاملگی باشلوارگرفته بو ...

خداییش 🤣

حالااگ من بودم جوراب هم می‌گرفت ب مادرشوهرم می‌گفتم مبارک باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معلومه نظرهم میدادمیگفت بت نمیاد می‌دونم  فقط چیزی تاالان نگفته موندم والا

اخ اخ اخ

پس گذاشته به وقتش یه تیکه حسااابی بچسبونه🤣🤣

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

تتو قشنگ نیست 

شاید نمیخواد ناراحتت کنه ترجیح میده سکوت کنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

شاید متوجه نشده

من خودم نمیفهمم

حتا کسی مو بکاره هم دقت نمیکنم و متوجه نمیشم 😂😅

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

والا مادرشوهرم دماغشو عمل کرد به ما نگفت، مبل و تختخواب خرید صداشو درنیاورد، یعنی هر کاری میکنه به ما نمیگه ، بعد هر شب زنگ میزنه آمار میگیره چه خبر شوهرمم، هرکار میکنه میزاره کف دست مادرش، بعد سر جریان دماغش که به شوهرم نگفت دیگه ما هم هیچی بهش نمیگیم، اصلا و ابدا هر چی بخره یا هر کار کنه از ده تا ی بار میگم مبارک وسلام 

یک انسان بیشتر به وسیله چیزهایی که نمی‌گوید انسان است تا به وسیله چیزهایی که میگوید
اخ اخ اخ پس گذاشته به وقتش یه تیکه حسااابی بچسبونه🤣🤣

من اخلاقشومیشناسم بعداتودعوامیادمیگه نمی‌دونم فلانی گفته عروست ابروهاشودرست کرده من از خجالت کشیدم 

حرف میزاردهن مردم

خوب پس قاعدتا عاقلانه چیزی نگفته که ناراحت نشی  وقتی میگی خراب شده به چی بگه مبارکه؟

ن مادرم توهمه چیزفضولی می‌کنه نظر میده 

موندم واسه ابروهام چراچیزی نگفته 

من میگم حسادت کرده 

من اخلاقشومیشناسم بعداتودعوامیادمیگه نمی‌دونم فلانی گفته عروست ابروهاشودرست کرده من از خجالت کشیدم&n ...

اووو این خصلت ۹۹درصد مادرشوهراست

مادرشوهر من استاده

یک حرف هایی از دهن مردم میزنه من تا ۲۴سالت اینجوریم😒😒😒😒

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706