2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دست خودشه اما ریز به ریز حقوقش میدونم چی شد

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
مجردم کارت بابام دست مامانمه

😔کاشکی بذاریم مردا قوی بمونن. گرفتن کارت حقوق مثل شکستن شاخ گوزنه  

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷

بله دست خودمه، دوست داشتم نبود فقط خرجی خودمو میگرفتم بیخیال همه چی بودم اما متاسفانه اگه خودم دست نگیرم سرماه هیچی کم میاریم باید قرض کنیم حداقل اینجوری خودم برنامه ریزی میکنم اگه شوهرم اهل پس انداز و برنامه بود هیچوقت قبول نمیکردم

خدایا چنان کن سر انجام کارتو خوشنود باشی و ما رستگار

دست خودشه نمیدونم چقد حقوقشه نمیدونم چقدر هم توش پول داره

ولی اگه بپرسم حتما بهم میگه من خودم نمیپرسم دوست هم ندارم کارتش دستم باشه

منم کارمند بودم همسرم نه میدونست حقوقم چقدره نه میپرسید

اما جفتمون پولی داشته باشیم صفر تا صدش برای زندگیمونه

بدون مشورت هم پولی خرج نمیشه

دست خودشه  پول بع من میده اما دست من بود بهتر بود .شوهر من ولخرجی میکنه  من بلدم پس انداز ...

من دیدم پس انداز بلد نیس سریع قرعه خونگی نوشتم

و وسیله های خونمون ۱۰ سال ازشون استفاده شده بود عوض کردم چک نوشت مجبور اول اونا رو پر میکنه😊

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706