2733
2734

امروز که دیدمش واقعا نسبت به تصمیمم مصمم تر شدم چون همون آدمه همون پررو وقیح با بابام رفته بودم من به درک ولی حتی یه سلامم به بابام نگفت در صورتی که بابام خیلی پشتش بود و همیشه کمکش میکرد چه مالی چه چیزای دیگه اصلا انگار نه انگار اون باعث شد زندگیمون ازهم بپاشه جوری رفتار میکرد که اصلا واسش مهم نیست حیف اون همه زحمتی که من تو این مدت به پاش کشیدم خیلی اذیتم کرد خیلی کتکم زد تحقیر توهین فحش ناموس ولی دیگه نمیذارم ازین به بعد هیچ احدی بهم توهین کنه نه به خودم نه خانوادم دیگه تمومه 

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا ببخشش و برگرد

یا کلا از روح و فکر و زندگیت بذارش کنار و حذفش کن و دنبال بدبخت شدنش نباش

از خدا بخواه خوشبختی جفتتون رو

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خوب کردی بچه که نداری؟

نه پنج ماهه ازدواج کردم عزیزم واقعا من نمیدونم چی تو این آدم دیدم که باهاش ازدواج کردم اونم تو این سن خودمو بدبخت کردم یه روانی به تمام معنا بود هر جور کتکی که فکرشو کنی ازش خوردم به قصد کشت خفه م میکرد با پتو بالش باورت میشه سر سفره غذا آشغال و آب دهنشو تف میکرد تو صورتم به مامانم خواهرم خیلی فحشای بدی میداد همش بهم میگف تو زشتی عرضه هیچی نداری خیلی خوردم کرد ولی دیگه تمومه

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
کار خوبی کردی  شغلش چی بود؟

هیچی بخدا بیکار و علاف

2740
یا ببخشش و برگرد یا کلا از روح و فکر و زندگیت بذارش کنار و حذفش کن و دنبال بدبخت شدنش نباش از ...

برنمیگردم اونم واگذار کردم به خدا خیلی خیلی زجرم داد ولی مهم نیست دیگه اون به راه خودش منم به راه خودم

من بعد ۹ ماه تو دادگاه دیدمش 

تا منو دید روشو کرد به دیوار که منو نبینه ،تا آخرش هم خیره شده بود به دیوار ،وکیلش هم هی میگفت موکلم میخواد طلاق بده 

ی ماه بعد حکم طلاق اومد.الان میگه بیا برگرد 😐 ‌

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
هیچی بخدا بیکار و علاف

معلومه  خیلی عاقلی که سریع متوجه شدی باید تمومش کنی، ان شاالله راحت ازش جدا شی 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
احسنت به تو آفرین خوشم اومد خودتو دست کم نگیر  انشاءالله ک به حق امام حسین خدا کمکت کنه و بتون ...

فداتشم مرسی عزیز دلم ممنونم از حرفای قشنگت💗

برنمیگردم اونم واگذار کردم به خدا خیلی خیلی زجرم داد ولی مهم نیست دیگه اون به راه خودش منم به راه خو ...

انشاالله هر چی خیره بشه

فقط مراقب باش اسم و یادش رو کلا پاک کنی و اجازه نده هیچ کسی در موردش حرف بزنه یا خبری بده اگر نه دیوانه ها عذابت میدن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706