2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من خیلی میترسم کنکور سراسری رو خوب نخوندم اون یکی هم معلوم نیست چطور بزنم آخه گفتن پنجاه درصد نهایی تاثیر داره پس این یعنی چی

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731

چی میگی معدل خودش ۵۰ درصد تاثیر داره

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2740

پس این پنجاه درصد تاثیر برای کجاشونه؟

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
بهتر ک تاثیرندن پاره شدم سال پیش امسالم روش  اینقدر ریز صحیح کردن ک ویرگول ندازی صفر میشی  ...

کنکور و چهل _۶۰ درصد میتونی بزنی مطمئنی

اخر سر رو رتبه ات تاثیر میزاره

خب پس تاثیر داره دیگه

کنکور و چهل _۶۰ درصد میتونی بزنی مطمئنی

نه خیر مطمعن نیستم ولی دیگ حداقلش نباید ب ننه بابام جواب پس میدادم ک من واقعا درس خوندم یا نه:) 

جیکم درنیومد 

خدا ازشون نگذره دو ساله الان کنکور میدم هروز ی خواب جدید 

اونم منی ک دیگ استرسم رو باید با قرص اعصاب کنترل کنم 

نه خیر مطمعن نیستم ولی دیگ حداقلش نباید ب ننه بابام جواب پس میدادم ک من واقعا درس خوندم یا نه:)  ...

وای اره این فرهنگیان خوب بود تغیرش اما از شانس بدم افتاد تو سال من

نه خیر مطمعن نیستم ولی دیگ حداقلش نباید ب ننه بابام جواب پس میدادم ک من واقعا درس خوندم یا نه:)  ...

توکل کن به خدا   نشد هم اشکال نداره

2706