2733
2734
عنوان

وام خرید لوازم ایرانی

164 بازدید | 24 پست

دوستان مبلغ وام چقدره 

ممنون میشم از جوابتون 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب چطوری باید بگیری از کجا بگیری؟

بآنک میری درخواست میدی چک میدین کارتی بهتون میدن میتونید خرید کنید فقط لوازم ایرانی

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2738
از کجا باید بگیریم؟به چه صورته؟پرداخت میشه به فروشگاه یا میاد به حساب خودمون؟

فکر کنم مثل کارت عابر هست پول توش شارژ میشه برای لوازم ایرانی خانگی به همراه چک ضمانت و یه ضامن 

بانک یا موسسه قرض الحسنه

بانک مهر ایرانیان این وام داره فک کنم تا سی میلیون باشه خرید لوازم اسنوا 4درصد سود 

تشکر ک گفتی عزیز دل

خواهش ما ماشین لباسشویی گرفتیم بازپرداخت 18ماهه

مبارک باشه عزیزم 

من دیگه گفتم محصولات اسنوا بگیرم امیدوارم خوب باشه

2706