2737
2734

من خوندم میخوام مرور کنم اگه کسی هست بگه باهم بخونیمش عالی میشه 

تایم مشخص میکنیم سر تایم تموم شه از همم تست میپرسیم از مبحثی ک خوندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از فرهنگیان هیچی نخوندم یکی بیاد باهم بخونیم ی گروه بزنید تو تلگرام

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2728
2740
اره موافقم  هستم من درخواست بدین ایدیاتونو بدین گپ بزنم

لینک بده شناسایی نشیم😂

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
اول قرائتی بعد دینی  شبم تستای استعداد معلمیو میفرستیم باهم حل میکنیم

دینی کدوم درسا بود

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

من اینا تلگرام روبیکا دارم شاد ندارم

2706