2733
2734
عنوان

شوهرم کارتن وسایل جهیزیم رو داده به برادرشوهرو جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 37 پست

شوهرت سر به هوا تشریف داره فکر کرده اونارو هم از جاریت گرفتی آوردی از این به بعد چیزی میگیری خودت پسش بده وگرنه وضعیت همینه الانم به جاریت یا پیام بده یا برو خونش بگو کارتنارو اشتباه داده فلانی، خودتم خبر داری تو اسباب کشی کارتن درست درمون نباشه وسایل میشکنه بیار بده ببرم تامام حرص خوردن نداره

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

به خاطردوتاکارتون دلخوری ایجادنکن 🤦🏻‍♀️

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هالا وقتی اسباب کشی اونا تموم شد بگو شوهرت بره بیاره.یا بگو خودشون بیارن

اسباب کشی اونا پارسال بوده هنوز وسایلش رو درنیاورده چیده رو هم فکر کنم لوازمیه که لازمشون نداره و همونجوری باز نکرده 

2728

والا شوهر من ک همرو ریخته بود دور...الان ده ساله با کارتنای،معمولی اثاث کشی میکنم ی لیوان هم نشکسته..مگ حتما باید تو کارتن خودش گذاش! حوصله داریا برا چ چیزا بحث میکنی 

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
از جاریت بخا خالیشون کنه پسش بده بگو خودم نیازشون دارم

اخه بنظرم زشته توشون وسیله گذاشته چیده روی هم و واقعا اذیت میشه بخواد این کارو کنه از شوهر خودم اعصابم خورده که میدونست من حساسم رفته داده به اونا

2740
اخه بنظرم زشته توشون وسیله گذاشته چیده روی هم و واقعا اذیت میشه بخواد این کارو کنه از شوهر خودم اعصا ...

عزیزم هیچم زشت نیس جای وسیله خودته بگو لازم دارم و برای وقتی که اسباب کشی کنیم لازمم میشه و شوهرتم ببخشید خیلی بیشعوره که بدون اینک از تو بپرسه اینکارو کرده وقتی میدونه تو حساسی

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
حق داری ناراحت بشی ولی شاید بخاطر عصبانیت باهاش تند حرف زدی طبق تجربه من اینجور مواقع باید با زبون م ...

من قبلا خیلی آروم گفته بودم کارتن وسایلم رو دور نندازی و تو انباری یجوری بذار خراب نشن و دیده بود ناراحت بودم چندتا کارتنم آب خورده بود خراب شدن 

اصلا نباید چیزی میگفتی ب شوهرت کارتونا رو برمیداشتی فقط ب جاریت یا برادر شوهرت میگفتی به کارتونا ن ...

اخه داخلشون پر وسیله بود چیده بود روی هم نمیشد بردارم

بیخیال منم همون اول که جهیزیه مو اوردم خیلی از کارتن هام رو همین برادرشوهرم ریخت بیرون 

چون خونه اونا زندگی میکردیم...

اولش حرص خوردم خیلی ولی بعدش دیدم ارزش نداره 

برای چینی هام از این ور اون ور جعبه اکاستیو پیدا کردم از اونا که یخ میزارن توش...

خیلی محکم و ضخیم بود بعد پلاستیک پیچ کردم خیلی راحت دو سه بار اثاث کشی کردم هیچیش نشد از کارتن اولیش هم بهتر بود.

یه روز به مسائلی که الان براشون حرص میخوری میخندی

حق باشماست ولی بگذر چون این گذشت فقط حسنش به خودتون برمیگرده

روحتونو بزرگ کنید خدا بهترشو براتون میفرسته

برای خودم پیش اومده یعنی چیزی که حتی فکرشم نمیکردم خدا برام جور کرد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

یه جورایی حق داری ها 

اما یه جورایی هم زیادی حساسی روی کارتن 

آخه چیز مهمی نیستن که 

حالا درسته جاشون محکم تره اما با هر کارتن دیگه هم میشه 

بعدم اشکال نداره 

تو یکماه قبل اسباب کشی زنگ بزن بگو کارتن ها رو اگر لازم نداری بده میخوام 

2706