2733
2734

من حساسم روی وسایلم موقع اسباب کشیم مسخواستم چینی ها و وسایل شکستنی رو بذارم داخل کارتن خودشون که یونولیت مخصوص خودش رو داشت‌ آسیب نبینن سرویس چینیم هم ۲۴ نفره هست ۲ تا کارتن بزرگ خوب داشت . ما پارسال اسباب کشی کردیم از برادر شوهرم کارتن موزی گرفتیم و بهش پس دادیم یک هفته بعد از ما اون اسباب کشی کرد شوهرم کارتن موزی ها رو که داده هیچ کارتن وسایل جهیزیه منم داده رفتم خونه برادرشوهرم دیدم کارتن سرویس چینیم و آبمیوه گیریم و.... توش وسیله گذاشته تو اتاقش گذاشته و باز نکرده به شوهرم گفتم چرا کارتن وسایل منو دادی اونا برای اسباب کشی میخواستم وسایلم تو کارتن خودشون آسیب نبینن یهو شوهرم شروع کرد دعوا راه انداخت با من منم چیزی نگفتم ( قبلا بهش گفته بودم از کارتن وسایل جهیزیم خوب مراقبت کن و حساسم) لطفا درک کنید که روی وسایلم حساسم و فقط بحث کارتن نیست توی اسباب کشی اون کارتن به درد نخورا وسایل آسیب میبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریم پارسال اسباب کشی کرد هنوز بیشتر وسایلش رو باز نکرده و گذاشته تو کارتن های من مونده تا بخواد امسال اسباب کشی کنه همونجوری ببره . من قبل اون اسباب کشی دارم . و روم نمیشه بگم کارتن هامو بده

2731
2740
جاریم پارسال اسباب کشی کرد هنوز بیشتر وسایلش رو باز نکرده و گذاشته تو کارتن های من مونده تا بخواد ام ...

رو نداره بگو بده لازم دارم 

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂

اینقدرحساس نباش .برای اسباب کشی فوم ویونولیت میتونی ازجهیزیه سراهابگیری 

دنیادوروزه اینقدرحرص نخور 

اینومنی دارم بهت میگم که تادوسال اول به شدت روی وسایلم حساس بودم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

اصلا نباید چیزی میگفتی ب شوهرت

کارتونا رو برمیداشتی

فقط ب جاریت یا برادر شوهرت میگفتی به کارتونا نیاز دارم برای اثاث کشی وگرنه قابل شما رو نداره 

شوهرتم تو عمل انجام شده قرار میگرف 

خوب موقع اسباب کشی زنگ میزنی میارن.اعصاب خوردی نداره که.

همونجوری وسایلش رو باز نشده تو کارتن هام گذاشته که خواست اسباب کشی کنه همونجوری ببره ولی اسباب کشی من قبل از اونه

2706