2737
2739
عنوان

درد و دل✨

91 بازدید | 14 پست

بعد از بزرگ ترین شکست زندگیتون (تا به این سن)

فرقی نمیکنه مالی، تحصیلی ، عاطفی، شغلی یا حتی خانواده یا بیماری هر چیزی ...

دوباره بلند شدین از زمین ؟؟

فکر می‌کردید یه روز دوباره رو پای خودتون وایسید؟

حالتون خوبه  بشه؟

الان خوبین؟

تونستید جمع و جور کنید؟

اگرم الان توی اون شرایط شکست هستید امیدوارم در سریع ترین زمان ممکن همه چیز براتون روال بشه❤️✨🤲

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
اره عزیزم تونستیم ...

خداروشکر ❤️✨

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو سن 18 سالگی شکست عاطفی خوردم دوستی نبود نامزدم بود.

سخت بود خیلی ولی بعد از گذشت 10 ماه تونستم پاشم 

درحال حاضر خوبم و زندگیمو میکنم فقط گهگاهی حال دلم گرفته میشه ک اینم طبیعیه ولی جوری نیست ک کل زندگیم وابسته ب اون شخص باشه

خیلی قشنگ بود:)خیلی دلم هوای یه جای زیارتی کرده ،کربلایی، مشهدی  ، قمی 

اما اصلا پیش نمیاد فرصتش

اره شد 

به سختی خیلی سخت ولی شد 

من دوره ۱۸ تا ۲۱ سالگیم برام خیلی سخت گذشت 

اما با ورود همسرم به زندگیم حقیقتا همه چی عوض شد زندگی برام رنگ گرفت معتقدم پاقدمش خیلی خوب بود

الان خوشحالم و می ارزید اون همه دویدن و زخم خوردن :)

2740
من تو سن 18 سالگی شکست عاطفی خوردم دوستی نبود نامزدم بود. سخت بود خیلی ولی بعد از گذشت 10 ماه تونست ...

خداروشکر که الان خوبی❤️

امیدوارم روز به روز حال دلت بهتر بشه 🤲✨

خیلی قشنگ بود:)خیلی دلم هوای یه جای زیارتی کرده ،کربلایی، مشهدی  ، قمی  اما اصلا پیش نمیا ...

عزیز دلم

دل تو عرصه ازلی خلقت است.

گوش كن كه چه خوش ترّنمی دارد در تپیدن: حسین، حسین، حسین، حسین،

نمی تپد، بل حسین حسین می كند.

بلند شذم ولی خب جاش بشدت درد میکنه بشدت خستم و به سختی ادامه میدم

امیدوارم روز به روز حال دلت خوب تر بشه❤️✨

اره شد  به سختی خیلی سخت ولی شد  من دوره ۱۸ تا ۲۱ سالگیم برام خیلی سخت گذشت  اما ب ...

خدارو صد هزار مرتبه شکر❤️✨🤲

عزیز دلم دل تو عرصه ازلی خلقت است. گوش كن كه چه خوش ترّنمی دارد در تپیدن: حسین، حسین، حسین، حسین، ...

✨🤲

نتیجه تفال :

۱- لسان الغیب نیت جنابعالی را در بیت آخر چنین می فرماید ( گفتی ای حافظ این همه تعغلقات و تصورات گوناگون چیست اینکه تو مارا اسیر رنگ و خیال می بینی درست نمی باشد بلکه غلط د رطرز تلقی توست زیرا لوح ضمیر ما از ناخالصی به دور است )

۲- مدتی است احساس می کنید اندیشه و افکارت سخت مغشوش و متلاطم می باشدعلتش تردید و ناخود آگاهی جنابعالی می باشد زیرا شما دارای استعدادی شگرف و خالقیتی عظیم می باشید متاسفانه با خسخنان این و آن و کلمات بی رفط دیگران وقت را هدر می دهید پس لازم و روری است ازامروز از قدرت نا متناهی اراده خلاقیت علاقه و ایمان خود بهره بگیرید و از خداوند مدد بخواهید پیروزی در چند قدمی شماست فقط اجازه ورود می خواهد

۳- ملاحظه کردید که گذشته سودی نداشت حال را غنیمت بدانید و از دوستان ناباب و افیونی دوری کنید

۴- جنابعالی از زندگی نسبتاً خوبی برخوردارید همه شما را دوست دارند بهمین جهت عده ای حسادت می کندد و قصد تخریب دارندباید خیلی مواظب باشید همسر و خواهر و ۱در و مادر سخت به شما علاقه مند می باشند ارزش آنها را بدانید

۵- بهتر است مسافرتی کوتاه داشته باشید پس از برگشت در اندیشه خود خانه تکانی کنیدو از نو بااراده ای قوی و علاقه گام بردارید

۶- فرزندم سقوط سیب برای ذهنهای رسوب کرده حادثه نمی باشد تا اندیشه ینوتن بالا نرفت سقوط سیب معنا نیافت پس شما کمتر از نیوتن نیستیداما ارزش خودرا دست کم می گیریدآینده ای درخشان درانتظار شماست قیام کنید که آینده در دستان توانای شماست و مرا نیزدعا کنید

۷- امواج و اینترنت مشکلی را چندان حل نمی کند بلکه اراده و توکل شما حلال هر جوهری است

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202
نتیجه تفال : ۱- لسان الغیب نیت جنابعالی را در بیت آخر چنین می فرماید ( گفتی ای حافظ این همه تعغلق ...

ممنونم عزیز

2706