2733
2739
عنوان

این مریضی کوفتی چیهه

186 بازدید | 25 پست

از روز عید یک روز خوش ندیدم همش مریض بودم  انقدر دکتر رفتم امپول سرم قرص شربت دریغ از ی ذره بهبودی

حالا چندروزه مدام تب و لرز دارم استخون درد شدید سرفه خشک جوری ک  انکار مغزمو  یکی چنگ میزنه و قفسه سینم میسوزه  چشامم انقدر دررمزکنه ب نور حساس شده 

دهنم مزه خون میده از شدت سرفه بینیم انکار کوره آتیشه وقتی نفس میکشم

چ کنم این چ دردیه 

وااای منم فکر کنم همینو گرفتم

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو برو پیش طب سنتی که کارش خوب باشه،  حجامت و بادکش و دارو گیاهی میده،  زودتر خوب میشی. 

حجامت و بادکش فوق العاده ادم رو رفرش میکنه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2728

من سرفه بدنم کوفتس سردرد گلو درد

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

منم همه این دردارو دارم بعلاوه دل درد شدید دو شبه نتونستم بخوابم دوبارم رفتم دکتر خوب نشدم اصلا 🥲💔

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2738
خیلی مریضی بدیه منم تازگیا گرفتم مردم زنده شدم 

چندروز طول میکشه 

منم دقیقا همین مریضی رو گرفتم با این تفاوت که اینجا دکتر هیچ دارویی نمیده و نداد بهم و گفت باید دورش بگذره فقط دمنوش داد ده شب نتونستم بخوابم از سرفه و گلو درد وحشتناک فقط ناله میکردم از شدت خشکی گلو، وو هفته خوب بودم الانم باز مریض شدم

Belle سابق
منم دقیقا همین مریضی رو گرفتم با این تفاوت که اینجا دکتر هیچ دارویی نمیده و نداد بهم و گفت باید دورش ...

واییییی هی برمیگرده من از خود عید یسره تو دکترام   جای سالم رو باسن دستام ندارم، معدم نابود شده انقدر انتی بیوتیک و مسکن و شربت خوردم

اخه ی مریضی مگه چقدر دورشه😭

بهد از عید منم گرفتم مگه خوب میشی.

مثل انفولانزاس از اون بدتر حتی. عین کرونای  چندسال پیشه  بازم از کرونام بدتر.

فشارتو میندازع به شدت بی حالی تب و لرزی که تمومی نداره یسری ها حالت تهوع و اسهال هم داشتن حتی.

بعد 15 روز هم قابل انتقاله.

ما هم بابام صبح میرف سرکار شب میومد اصلا گاری با اتاق من نداشت اما گرفت.

به شدت هم زود قابل انتقاله حتی با دست زدن به اشیا

2706