2737
2739
عنوان

شوهرم خیلی سره حساب کتاب حرصم میده

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 37 پست
کارش چیع؟ بزار خودش بخره خودش همه کارا رو بکنه تو فقط لیست بده بهش

اداری هست 

اول دست خودش بود  بی فکر بود چرت و پرت الکی میخرید و به وسط ماه هم نمیرسید حقوق که دیگه کارت ها. و خودم گرفتم دستم که درست بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری خواهر منم مشکلم همینه با این تفاوت که شوهر من نقد میخره ولی همش وسایلی که لازم نداریم یا غذ ...

دقیقا مثل من.😢

ما تو باغمون سگ داریم ینی میبینم رفته غذاهای انچنانی و کلسیم و کوفت خریده براش.بعد من از وسط ماه کم میارم.میگه خدابزرگه

2731
حق داری خواهر منم مشکلم همینه با این تفاوت که شوهر من نقد میخره ولی همش وسایلی که لازم نداریم یا غذ ...

دقیقا منم همین مشکل رو داشتیم گفتم این کار رو بکنم دخل و خرجمون بخونه ولی الان یه جور دیگه حرص میده دارم یعنی از غصه سکته میکنم آخه دوباره من از چی بزنم که این 5تومن رو بدم 

شما دیگه نرو خرید.بگو همه خریدای خونه رو خودش انجام بده

اینطوری که بدتر ۲۰ تومن بدهکار میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
دقیقا مثل من.😢 ما تو باغمون سگ داریم ینی میبینم رفته غذاهای انچنانی و کلسیم و کوفت خریده براش.بعد ...

منم دارم داستان سگ رو 6ماهه نتونستم برم لیزر نمیرسه بعد رفته یه میلیون داده سگ برده دکتر 

غذاهای دیگش بماند 

2740

شوهر منم اوایل زندگی اینطوری بود براش مهم نبود به خاطر همون کل حساب کتاب زندگی رو گرفتم دستم اون حقوق میاره فقط از بقیش خبر نداره

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
اداری هست  اول دست خودش بود  بی فکر بود چرت و پرت الکی میخرید و به وسط ماه هم نمیرسید حقو ...

ای خدا چقدر شبیه منی

منم حقوق رو گرفتم دست خودم، هر ماه یه مبلغی خودش داره برای هر چی میخواد. ولی اینقدر خرجای الکی میتراشه برای اون پول که دست منه به هیچی نمیرسه. آخر ماه میبینی شهریه مدرسه رو نتونستیم پرداخت کنیم. یه دوچرخه پسرم میخواد، نتونستم بخرم با هزار مورد کسری دیگه. ولی این آقا نصف حقوق رو ریخته سطل آشغال 🤦🏻‍♀️

بعد از اونطرف غر میزنه لباسام فلانه، ماشین فلانه. بگو آخه تو یه قرون میزاری بمونه که خرج این کارا کنیم

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
اینطوری که بدتر ۲۰ تومن بدهکار میشه

راه حل اصلیش اینه کارتها دست خانم باشه.به فروشنده ها بگن به شوهرم نسیه ندین.

اما اگر شوهرش اجازه اینکارو نمیده.خودش نباید بره خرید.بدهیش هم زیاد بشه هیچکی بهش نسیه نمیده دیگه

ای خدا چقدر شبیه منی منم حقوق رو گرفتم دست خودم، هر ماه یه مبلغی خودش داره برای هر چی میخواد. ولی ا ...

وای دقیقا منی

اول ماه 4تومن میریزم برای خودش دیگه هر خرجی هم که در بیاد من باید بیاد آخر ماه میشه میبینم هیچی به هیچی 

2706