2733
2739
عنوان

چرا جمله ی وای مردم چی میگن فقط واسه دختراس!

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 26 پست

دقیق عین من. منکه با ۳۲،۳۳ سال سن هنوز مجردم موندم وباید به این وضع ادامه بدم. ولی به پسرای خانواده از همون ۱۴،۱۵ سالگی ماشین اصلاحی دادن دستشون. نیاز جن.سی پسراشون از کل هیکل دختراشون مهمتره. همش نگرانن یوقت به پسرشون فشار نیاد یوقت، بی پول نشن یوقت. یه لقمه نون میذارن جلومون با منت ولی حتی بیشتر از همون حق ۲به ۱ میکنن حلقوم پسراشون. منم شدم کلفت خانواده. حقمم با دست بزن و بی ادبی و توهین جبران میکنن واسم. 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
وای مردم چی میگن❌️ وای احمق ها چی میگن✅️

فضول ها 

خاله زنک ها 

بیکارا

جالبه حرف این افراد برای بعضیا مهمه 

اینا تو کار خودشون موندن 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیق عین من. منکه با ۳۲،۳۳ سال سن هنوز مجردم موندم وباید به این وضع ادامه بدم. ولی به پسرای خانواده ...

منم دقیقا توام دارم روانی میشم آرزوی مرگ دارم 

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
فضول ها  خاله زنک ها  بیکارا جالبه حرف این افراد برای بعضیا مهمه  اینا تو کار خود ...

خودشون معذرت میخام .......ریدن تو زندگی خودشون

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
2728
ما نمی پرسیم اونا کار دارن  تو همچین خانواده ای نبودی ک فکر می‌کنی می‌تونستی کاری کنی

من خودم مستقل بودم 

بخوام هر کاری بکنم نمیپرسم 

اطلاع میدم 

خانواده ام واقعا دخالتی نداشتن 

نه پدر و نه مادر 

تازه میخوام مثلا لباس رنگ تیره بگیرم مادرم میگه روشن بگیر 

خانواده ها کاش بیشتر فکر کنن با این رفتارا بچه ها رو زده میکنن و عقده ای 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

برادر من مایه افتخار خانواده بود دخترا همه خودشون رو برا داداشم می‌کشتن از نظر مامان بابام 

ولی من رو کسی نمیکیره من ابروشون میبرم 

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2740
فضول ها  خاله زنک ها  بیکارا جالبه حرف این افراد برای بعضیا مهمه  اینا تو کار خود ...

دقیقا 

انقدر سرشون گرم زندگی دیگرانه که زندگی خودشون رو یادشون رفته و گند برداشته

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

ما مردم چی میگن نداشتیم .ملاک ارزیابی ما رضایت خدا بود .شکر خدا 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.