2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خونه ی بابام خوب بود و عزیز کرده و دردونه ی بابام بودم، هنوز که هنوزه با اینکه شوهر دارم ولی بابام هر خرجی واسه خواهرای مجردم میکنه عین همونو واسه منم میکنه. میگه من هر کاری برات بکنم بازم واست کمه. خدا حفظش کنه انشالله. 

ولی خب خونه ی شوهر هم خوبه و هیچوقت نشد بگم کاش برمیگشتم به مجردی

2728
منم تو خانواده سر تپلی م حرف می‌شنیدم همیشه...همیشه فکر میکردم زشتم همیشه ناراحت بودم... ولی حال ...

من پدرم این رفتارها میکرد 

درسته ولی کاش ملایم تر میگفتن

واسه مامان شدنم دعا کن دوست خوبم 🥹
من بعد ۱۰سال هنو یکبارم نشده یک لحظه دلتنگش بشم

اخه من اذیت نشدم اونجا ولی مث همه خونه ها یوقتایی دستشون تنگ میشد ولی خدایی هر چی میتونستن کم نذاشتن مامانم از پوشاک خودش بخاطر ما میزد بابام علاوه بر حقوقش زمانی بود ک مسافرکشی می‌کرد درسته همش خرج ما نمیشد ولی من میدونم کم نذاشتن مامانم غر میزد و ایراد میگرفت ولی بخاطر ابن بود که خودش تو خانواده خوبی بزرگ نشده بود خیلی دوسشون دارم بابام بهترین جهاز رو برام گرفت الهی خدا بحق حضرت زهرا همیشه جیبشون رو پر از پول بکنه و سلامت باشن حالا ک اومدم خونه خودم میبینم زندگی کردن چقدر سخته اونم با چن تا بچه واقعا هنر میکردن

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸
چنده حقوقتون گلم؟

متغیره بعضی ماها کمه ۲۰ ۳۰ تومن اکثرنم خوبه ۵۰ ۶۰ تومن گااااهیم بیشتر مثلا عیدا تا ۱۰۰میره ولی محرم بزور ۲۰تومن 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2740

از خونه مادر پدرم رسما فرار کردم

مادرم هر تحقیری بود بارم میکرد 

هرزه میگفت بهم

برام خرج نمکردن میگفتن ازدواج کن

یه هزینه داتشگاه دادن اونم بزور

شکر خدا خونه خودم خوبم

لبلس خدب غذای خوب 

خدا همسرامونو برامون حفظ کنه

ولی متاسفانه اونقدر خراشهای روحی داریم این بدبخت همسرای خوبم اذیت میکنیم

اخه من اذیت نشدم اونجا ولی مث همه خونه ها یوقتایی دستشون تنگ میشد ولی خدایی هر چی میتونستن کم نذاشتن ...

حتی الان ک خونه خودمونیم بهمون کمک میکنه بابام خدا برامون نگهش داره

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸

من مجردی خوبی داشتم سرکار میرفتم بابام پول میداد همیشه جیبم پر بود لباسای خوب تفریحات دوستانه سفر خانوادگی. خلاصه خوب بود 

الان نامزدم و زندگیم ده پله رشد کرده نامزدم خیلی بیشتر پول میده بیشتر از قبل طلا میخرم بیشتر لباس میخرم خیلی بیشتر میریم بیرون و کردش کلاساییی ک دوس دارم میرم و اخلاقم هم خیلی خوب شده انگار ی ارامش گمشده رو پیدا کردم 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
چه دوره هایی دیدی عزیزم

کارگاه مربوط به روابط زوجین (اسم دقیقش یادم نیست) تربیت فرزند، چندتا دوره مختلف. تربیت جنسی بچه ها.و...

اون اولی رو با هم دیدیم هنوز بچه نداشتیم، شوهرمم ترغیب شد تربیت فرزندم شرکت کردیم. بعدا اون خودش یه دوره جداگونه هم خرید. در حالیکه اولش مخالف بود😂😁 بعد از اونم من بازم یه دوره بهتر دیدم و خریدم. 

البته اینجور نباشه که آدم مدام دوره بخره. منتها آخری ازهمه کاملتر و بهتر بود.

2706