2737
2734
چقد خوب😂😍 چشم بد دور انشاءالله🧿

ممنون عزیزم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
نه من از کارخونه و بچه ها خسته میشم به جونش غر میزنم بااینکه خیلی کمک حالمه از سرکار میاد خسته باز ب ...

نه مال مادربیشعورش اذیتم میکنه سر این بدبخت غر میزنم

لطفا برای رسیدن به خواستم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همینطوره  برام دعا کن که بشه و برم  من فقط خودم رو دارم و خدارو  که البته خد ...

انشاالله انشاالله همه چی همونجور که دلت میخواد بشه 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

قطعا خونه خودم خیلی خیلی بهتره

تصمیم گیرنده خودم هستم تا هر وقت دلم بخواد میخوابم هر وقت دلم بخواد بیدار میشم بدون اینکه کسی سرم غر بزنه 

مامانم متاسفانه اصلا اخلاق خوبی نداشت و نداره، با کل فامیل هم قطع رابطه س، همش هم با بابام دعوا راه مینداختن 

الان که میرم بهشون سر میزنم وقتی میبینم بازم از این رفتارها میکنن فقط میخوام فرار کنم بیام خونم، با خودم میگم من چه بدبختی بودم این همه رفتارهای سمی رو تحمل میکردم 

حالا نمیگم خونه شوهر خیلی بهشته بالاخره مسئولیت های خودشو داره 

2731
من از بس مادرم برخورداش افتضاح بود فکر میکردم ازم متنفره حسابی دست و پاچلفتی بودم. الان بهترین بچه ...

هوم منم یادم رفت بگم مامانم همش مسخرم میکرد چاقی زشتی بی عرضه ای درست بده 

تازه فهمیدم چقد خوشگلم چقد با استعدادم چقد خوش سرو زبونم نمره هام همش بالای ۱۹بوده تو کارنامم 

بدترین نمره هام ۱۸بوده 

هوم منم یادم رفت بگم مامانم همش مسخرم میکرد چاقی زشتی بی عرضه ای درست بده  تازه فهمیدم چقد خوش ...

میخواستم برای ارشد بخونم نمیذاشت میگفت کار دارم. حالا کار چی بود؟ کلفتی پسرا رو کردن. بالشتشونم جابجا نمیکردن. صبحونشونم من باید میدادم. ولی همسرم به زور منو فرستاد درسمو ادامه بدم....

بخدا قسم وقتی رفتم دانشگاه کلی پسر دنبالم بودن منم چون مادرم از زشتیم میگفت میترسیدم بخوان اذیتم کنن، تا دوستم بهم گفت تو خوشگلی و سفیدی و.... کم کم ترسم از پسرا ریخت😂😂😂 خداروشکر گذشت 

خونه همسر بدنیست نه خیلیم خوبه ولی خونه پدری بهشته بعد مدتها دلت برا همه چیش تنگ میشه فدای کم و زیاد و غر غرای پدر مادرم بشم

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸
2740
من نامادری داشتم خونه ی بابام اینقدر تحقیر می شدم اصلا اعتماد به نفس نداشتم همیشه افسرده بودم با کسی ...

چرا تحقیر میشدی؟ مادر نداشتی ولی پدر که داشتی، پدرت جلو نامادریت پشتت نبود؟ 

من. خونه بابام ی شام ناهار درست حسابی نداشتم

لباسام داغون

بیرون با ترس لرز میرفتم چون همش سوال میکردن کی میای چرا میری 

رژ میزدم میگفتن پشت سرت میگن خراب

الان موهام بلوند رژ قرمز

غذای عالی

لباس شکرخدا عالی و کلا صدبرابر بهترشدم

میخواستم برای ارشد بخونم نمیذاشت میگفت کار دارم. حالا کار چی بود؟ کلفتی پسرا رو کردن. بالشتشونم جابج ...

الهی 

آره خونه مام شدیدا پسردوستی بود یکی یکی یادم میاد🥴🤣

خونه همسر بدنیست نه خیلیم خوبه ولی خونه پدری بهشته بعد مدتها دلت برا همه چیش تنگ میشه فدای کم و زیاد ...

من بعد ۱۰سال هنو یکبارم نشده یک لحظه دلتنگش بشم

من چون چاق بودم مدام اذیتم میکرد با سرکوفتاش حرفاش مدام منو باشگاه و دکتر رژیم می‌فرستاد همش میگف بی ...

منم تو خانواده سر تپلی م حرف می‌شنیدم همیشه...همیشه فکر میکردم زشتم همیشه ناراحت بودم...

ولی حالا که ازدواج کردم، و دیدم به خاطر چاقی م باردار نمیشم و بارداری قبلی مم به خاطر اضافه وزن هزارتا عارضه داشت و کلی اذیت شدم، میگم آخی مامان یادت بخیر...چه قدر سرهرچیزی می‌زدی رو دستم که نخورم...کاش کنارم بودی نمیذاشتی روز به روز تپل تر بشم...

یه مادر فقط دلش میسوزه هرررر بداخلاقی هم کنه، از دلسوزیه عزیزم...

منم تو خانواده سر تپلی م حرف می‌شنیدم همیشه...همیشه فکر میکردم زشتم همیشه ناراحت بودم... ولی حال ...

ببین بداخلاقی یه چیزه توهین و تحقیر و تمسخر یه چیز 

2706