2737
2739

هیجوقت به این دید نخا که ازدواج کنی اینشکلی دیگه نمیتونی درس تصمیم بگیری یه فرد درستی انتخاب کنی بدتر میشه عاخه اطرافم زیاد دیدم برا فرار از خانواده خودشون بدون فکر با اولین فردی که اومده رفتن و خوشبخت نشدن

من نامادری داشتم خونه ی بابام اینقدر تحقیر می شدم اصلا اعتماد به نفس نداشتم همیشه افسرده بودم با کسی حرف نمی زدم احساس می کردم کل فامیل از من بدشون میاد از بس تو سرم میزدن هیچ کاری نمی تونستم بکنم دست به هرچی میزدم خراب میشد 

ولی وقتی ازدواج کردم اختیار زندگیم دست خودم افتاد به خودم رسیدم روحیه م خیلی تغییر کرد تعریف از خود نباشه آشپزی تو فامیل حرف نداره چند سالیه من برای عید و تولد بچه ها کیک و شیرینی نمی خرم خودم درست می کنم 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 

پول نداشتم 

تفریح نداشتم 

اجازه هیچگونه بیرون رفتن نداشتم 

گوشی نداشتم 

خرید درست حسابی برام نمیکردن 

توهین و تحقیر و جنگ اعصاب خالص بود 

الان خوشبختم 

هرچقد دلم بخواد خرج میکنم 

تفریح هرآخر هفته به راهه 

هروقت بخوام میرم ددر 

گوشیم دارم😂

هرچقد بخوام و هروقت بخوام خرید میکنم 

اگرم توهینی باشه از طرف منه بیچاره رو اذیت میکنم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

زمان مجردیم سخت نمیگذشت اگرم میگذشت اون موقع زیادی نمیفهمیدم ولی الان ک خونه خودمم و شرایط عوض شده میبینم الان حس بهتری دارم و زندگیمو بیشتر دوس دارم تا اون موقه 

البته ک متاهلیم سختیای خودشو داره

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱
2738
من  پول نداشتم  تفریح نداشتم  اجازه هیچگونه بیرون رفتن نداشتم  گوشی نداشتم&n ...

تو چقدر عین منی😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
خداروشکر خوشحالم برات خیلی  باشوهرت چجوری اشنا شدی

ممنون‌ عزیزم کاش هیچ خونواده ای جوری رفتار نکنن ک بچشون ازدواج ک کرد حس کنه آزاد شده 

باورت میشه کسی میگه دلم برا مجردیم تنگ شده من با خودم میگم خدانیاره دوباره برگردم اون روزا 

سنتی ازدواج کردم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706