2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

84 بازدید | 19 پست

سلام خانم ها میشه کمک کنید 

من این ماه اقدام داشتم برای بارداری و الان ۴ روز تا موعد پریود مانده و از دیروز دوتا لک قهوه ای دیدم بنظرتون لانه گزینی انجام شده و باردارم؟؟؟؟؟؟ 

احتمالش زیاده ، اگه کمتر از سه روز طول بکشه لکه بینیت

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزمم ببخشید تست پاپ اسمیر قبل بارداریت رفتی؟

من قبل بارداری ۳ ماه زیر نظر پزشک بودم و آزمایش هم دادم ولی نمیدونم پاپ اسمیر جز ازمایش هام بوده یا نه چون چندتا ازمایش دکتر نوشت بود برام

من قبل بارداری ۳ ماه زیر نظر پزشک بودم و آزمایش هم دادم ولی نمیدونم پاپ اسمیر جز ازمایش هام بوده یا ...

اسی ببخشیدا ت تاپیکت‌اونو گذاشتم عذر میخوام 

پاپ اسمیر ی نوع تسته 

پس ندادی

2738
من قبل بارداری ۳ ماه زیر نظر پزشک بودم و آزمایش هم دادم ولی نمیدونم پاپ اسمیر جز ازمایش هام بوده یا ...

منم برای چندماه آینده میخوام اقدام کنم آزمایش دادم عزیرم پاپ اسمیر توسط خود ماما انجام میشه. 

تغذیه یا قرص خاصی برای اقدام مصرف کردی

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
منم برای چندماه آینده میخوام اقدام کنم آزمایش دادم عزیرم پاپ اسمیر توسط خود ماما انجام میشه.  ...

من دکترم بهم قرص ویتامین ۶۰۰ و فولیک اسید داد گفت تا سه ماه قبل اقدام بخور بعد سه ماه رفتم دوز ویتامین اورد به ویتامین ۱۰۰ و گفت میتونی اقدام کنی

من خیلی ازش میترسم  پس گلم چ جور متخصص ماما فهمید عفونت نداری

ماما قبلا واسه عفونت رفته بودم بعد یه وسیله مثل تفنگ بود یجورایی داخل واژن برد و گفت عفونت نداری ولی بهم از این پماد ها واژن داد که هر شب استفاده میکردم

2706